Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Belara fogamzásgátló szedéseko...

Belara fogamzásgátló szedésekor minden levél után várni kell 7 napot vagy csak az első után?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 11. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Erre van a betegtájékoztató és az orvos, hogy feltehesd a kérdéseidet mielőtt elkezded szedni. Egyébként igen, minden hónapban van szünet. A betegtájékoztatót nem csak egy hónapra írják...
2019. ápr. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elolvastam már többször is de számomra nem volt egyértelmű...Az orvos meg másik városban van és iskolába járok...Nem tehetem meg hogy csak úgy odamegyek megkérdezni...És amikor ott voltam csak azt mondta hogy az első után el ne felejtsem a 7 napot kihagyni
2019. ápr. 11. 07:37
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha a betegtájt nem tudod értelmezni, lehet, hogy még nem kellene nemi életet élned.
2019. ápr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
68%

Ezen neked mi nem egyértelmű?!

"Vegyen be minden nap egy tablettát 21 egymást követő napon át. Ezután tartson egy 7 napos szünetet. Normális esetben az utolsó tabletta bevétele után 2-4 nappal a menstruációhoz hasonló megvonásos vérzés fog fellépni. A 7 napos szünet után folytassa a tabletta szedését a következő Belara cikluscsomagból, függetlenül attól, hogy a vérzés megszűnt-e vagy sem."

21 nap tabletta, 7 nap szünet. Így kell szedni minden levelet. A 7 napos szünet egyik napján fog kezdődni a megvonásos vérzés (ami NEM menstruáció).

2019. ápr. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!