Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normalis, hogy mensi elott...

Az normalis, hogy mensi elott ilyen rosszul erzem magam?

Figyelt kérdés
16 korul kellene megjonnie, de az utobbi idoben 3-5 napokkal elobb jott meg a kelletenel szoval fogalmam sincs mikor fog vegulis. Tegnap arra keltem, hogy feszito, egeto erzest erzem az alhasamban mintha valaki tepne szet belulrol, eles fajdalmat is ereztem. Egesz nap szedtem ra a gyogyszert mert 10 oraztam es maskepp nem tudtam volna dolgozni menni. Allandoan pisilnem kell sokoszor csakugy ramjon a pisiles szinte egyik percrol a masikra. Ugy erzem, mintha folytogatnanak es van, hogy alig kapok levegot. Egyebkent ma is faj a hasam megallas nelkul es ezert allandoan alhatnekom van mert kimerulok tole. A hasam "forr", buborekol es eget belulrol a mehem. Biztosan meg fog jonni a napokban de nem ertem miert ilyen nehezen. Talan azert is lehet ilyen ez a mostani havi, mert sokat stresszeltem mostansag? Munka, maganelet stb. Mult honapban szabadsagon voltam es szinte meg sem ereztem, meg pms sem volt pedig az szinte mindig van. Szoktam maskor is igy erezni magam elotte es nem nagyon tudok semmit tenni ellene max meg feszultebb leszek csak az egesztol. Ha valaki tudna jo tanacsot adni megkoszonnem :). Szamomra egy pokol a munkaba jaras igy, ha legalabb pihenni tudnek lehet jobb lenne.
2019. ápr. 14. 14:31
 1/1 anonim válasza:
igen, normális. de azért menj el orvoshoz.
2019. ápr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!