Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl feszes végbél záróizmok...

Túl feszes végbél záróizmok miatt nagyon nehezen megy a nagy wc-zés, van megoldás? 19/L

Figyelt kérdés
Nincs ürítéskor fájdalom, nem hiszem hogy végbélrepedés lenne, de napközben érzem feszül és olyan érzés mintha lenne valami ott, pedig nincs semmi. Hiába nyomom nem lazul el. Kesztyűvel és krémmel is alig bírom behelyezni az egyik ujjamat.

2019. ápr. 16. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Várjunk te most magadnak állapítottál meg egy korismét? :D Gratulálok az orvosi diplomádhoz.

A megoldás hogy igyál több vizet, mozogj többet és egyél sok rostos ételt. És mindennap ülj rá a vécére, addig amíg nem tudsz vécézni. Ha kell igyál egy kávét hogy megindítsa a székletedet, vagy 3 csepp hashajtó hogy rászokasd a szervezeted. Plusz ez arany ér is lehet a helytelen életmód vagy székelési szokás mellett. Menj urulógushoz, ne az ujjadat dugdosd a seggedbe.

(az ujjad azért nem tudod feltenni, mert valszeg kifeszíted magad, magamnak én sem tudom, de doki (vagy párom xD) sec perc alatt megoldja) -.-

2019. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Napi egy evőkanál olívaolaj, kefír, rengeteg rost, sok mozgás. És az első válaszadó tanácsai.
2019. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
Sok víz sok nyers termés , méz kókuszreszelék teák teljes kíőrlésű és rozs kenyerek több leves . Kevesebb cukor só finomliszt csoki üdítő szesz mogyoró chips aszalt dolgok mert ezek szárítanak ....
2019. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj el a panaszoddal legalább a háziorvoshoz, és tartsd be amit mond, amíg nem késő. A táplálkozási tanácsokat már addig is érdemes betartani, amíg szakember nem látja. Sok sok folyadék, és napi rendszeres ürítés.
2019. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
egyél aszalt szilvát
2019. ápr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok folyadék meg amit az előttem kommentelők is írtak Menj ki a szabad mozogj nekem is volt szerencse másfél napig ittam sokat ettem joghurtot meg elmentem kutyát sétáltatni aztán helyrejött
2019. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!