Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami megoldás arra,...

Van valami megoldás arra, hogy mindig olyan szép feszes legyen a cicim mint hidegben?

Figyelt kérdés
Melegben annyira ronda, rá sem tudok nézni, de hidegben meg mintha nem is ugyanaz lenne...Persze mindig szex közben produkálja magát, olyankor sosem akar normálisan állni.

2016. dec. 18. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Lehet venni mellfeszesítő sprét, krémet, sex előtt kend be.:) vagy aznap amikor nagyjából kitudod következtetni mikor találkozol a pároddal.
2016. dec. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ilyen van? :O de jó

kell!

2016. dec. 18. 23:55
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
ez legyen a legnagyobb problémád. Tanulhatnál ahelyett hogy ilyen baromságokkal foglalkozol. A párod meg úgy szeret ahogy vagy. Ezért a párod. Vagy ha nem így van, az már rég rossz
2016. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Kenegesd jégkockával, az a szexbe is izgalmat vihet ;)
2016. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Igen Avonnal is lehet kapni,nem tudom mennyire ismered.

En egyszer hasznaltam csak veletlenszeruen neztem hogy mi ez es tokre befeszesedett tole :DD

Es egesz nap olyan volt, mar vartam mikor mulik el. :)

2016. dec. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Scav ***** válasza:

Költözz az északi sarkra. Norvégia, Finnország, Svédország :D


Semmi baj a melleddel, aki szeret, annak "petyhütt" állapotban is tetszeni fog! Tényleg!

2016. dec. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!