Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gynoxin 3x200 lágy hüvelykapsz...

Gynoxin 3x200 lágy hüvelykapszula nektek meggyógyította a hüvelygombát?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 16. 15:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A lényeg hogy ne össze-vissza mindent használj, mert ami megfertőzött immunis lesz rá, akkor az életben ki nem fogod tudni írtani.
2019. máj. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Csak ha semmi nem használ akkor...? :( Főleg. hogy tenyésztést sem csinált.
2019. máj. 15. 12:37
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha nem csináltatott tenyésztést keress fel egy másik dokit! Az ilyen nem értem minek megy dokinak. Nálad is egy 50 fölötti férfi a doki? Unszimpatikus? Mert én olyat fogtam ki. :( de akihez vissza kellett mennem legalább normális volt.
2019. jún. 6. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a gynoxin nagyon jo volt. Tegnap este hasznaltam el az utolsot. Tisztasagi betet kellett hozza mert nem folyik.

Icipici kellemetlenseget erzek meg, ma kezdem a 10napos laktobacis kurat, remelem az helyrehozza a maradek tuneteket.

A gynoxinnal nekem mar egyebkent elso hasznalat utan pozitiv volt minden, sokkal kellemesebb lett szinte eltuntek a tuneteim.

2019. jún. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 LemonNinjaa válasza:
Én már harmadjára használom(persze nem azért, mert nem múltak el a tünetek, csak a francos strandvízből elkapom szinte minden nyáron :D). Nekem mindháromszor bevált. Egyszer ajánlotta az orvos, mert a Canesten nekem se használt, azóta egyből ezt veszem, mert ugye vénynélküli. Párod addig használja, amíg el nem tűnnek a tünetjei, ez kb 7-10 nap. Ha a biztonságra akartok menni, akkor utána is kenje be pár napig, hogy biztosan eltűnjön a gomba. Sunyi ez kis gomba, ha elkapod olyan, mint a felfázás: hiába szünteted meg fogékonyabb leszel arra, hogy elkapd megint. (most látom, hofy áprilisi a kérdés, de hátha segít ez a kommentem másnak :D)
2019. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!