Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nálatok is hallani munkahelyen...

Nálatok is hallani munkahelyen mindent a wc-ben?

Figyelt kérdés
Most a tampon illetve betétcserélésre gondolok! Nem érzitek cikinek? Ahogy szakitod le a bugyidról a betétet, csomagolod ki az újat, csörögsz a tampon celofánjával, stb... nekem kicsit ciki, főleg mikor csak ketten vagyunk a (három fülkés) wc-ben, és tudom, hogy a másik végighallgatja az egész procedúrát. :D

2019. ápr. 17. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Kit érdekel a ragasztócsík? Sose gondoltam erre.

Mondjuk a pukit igyekszem halkan kiengedni, a wc mellett van az ágytálmosó és mindenki odajár cigizni, ha épp van ott valaki akkor nem szeretek kakilni. Mondjuk kórház lévén szag az van nélkülem is, egyszer új takarítónők jöttek nekem meg hasmenésem volt. Irtó viccesnek találták, hogy büdös van, poénkodtak, hogy Mari Te fingtál?

Valamikor az Auchanban kellett kakilnom, na ott egy középkorú női hang irtóra kiakadt, hogy hogy lehet ilyen gusztustalan büdöset csinálni, ez embertelen. Mert hova tojjak, a próbafülkébe?

2019. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%

Ez van,nem tudsz vele mit csinálni :-D

Nálunk olyan is volt hogy egyszerre mentünk el kakilni és képzelj el 3 wct és ezek ugye el vannak fordítva, mint ha buszon egymás mögött ülnétek, be ültünk és el kezdik sorba mehet én voltam a sofőr :-D

Kicsit büdi volt, hangok is voltak :-D

2019. ápr. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na igen, ez a másik kellemetlen dolog (puki, kaki), én azt visszatartom, míg egyedül nem leszek az egész mosdóban. De így is volt már, hogy véletlenül kicsusszant egy puki :D
2019. ápr. 17. 22:45
 4/10 A kérdező kommentje:

#2-es ez vicces lehetett.:D jó, hogy Ti ilyen könnyedén èlitek meg.

Nekem ma akkor kellett tampont cserelnem, mikor a főnököm volt bent a másik fülkében, és most tök cikinek érzem, hogy tudja, hogy épp menstruálok :D

2019. ápr. 17. 22:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#2 Rá kellett harapnom az ajkaimra, de még így is nagyot mosolyogtam. :D


Engem amúgy nem zavar, az se ha engem hallanak, az sem, ha én hallom mástól. Akik wc-re járnak, azok emiatt (is) járnak oda. Meg úgy vagyok vele, hogy inkább halljuk egymást ott, minthogy foltot hagyjunk a közös holmikon vagy szagosak maradjunk...


Engem sokkal jobban zavar, hogy akkor kell ilyeneket csinálnom, mikor csak 1 ajtó választ el a férfi vendégek,- barátok,- családtagoktól. 🙎‍♀️

2019. ápr. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én egyszer azt hallottam a klotyón, amikor két csaj a nagyfőnököt tárgyalta ki a mosdó előterében... Nem tudtam, hogy most szóljak-e ki nekik, hogy tudtommal itt trónol a szomszéd fülkében, mert az én hangomat is felismerte volna.
2019. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak a folyosóról nyílik egy kis előtér és abból egyetlen fülke, viszont vékony fal választja el két oldalt két irodától, oda minden behallatszik. :D

Szóval nagydolgot igyekszem akkorra időzíteni, mikor a többiek lemennek bagózni. :D

A betétet én is mindig utáltam emiatt egyébként, ennyi erővel adhatnának hozzá egy tetkómatricát, hogy "MEGJÖTT", amit a homlokodra ragaszthatsz... :DDD A tampont nem értem, mindig tök csöndben ki tudtam bontani. De azért örülök, hogy már nem kell ilyenekkel szórakoznom, a kehely kibírja amíg hazaérek, nem kell vele munkában foglalkoznom. :)

2019. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar. Fiatalabb koromban (30 vagyok amúgy csak) igen, cikinek éreztem, még otthon is. De most már egyáltalán nem érdekel, ki hallja. Mondjuk munkában általában tampont használok, annak nincs hangja, de ha volna se különösebben zavarna. De persze a betétet se úgy tépem, hogy zengjen az egész wc, de hát ha hangja van, akkor hangja van. Senki az égvilágon nem tartja számon az ilyet, én is hallok mást, nem érdekel. :)

Viszont ha azt nézzük, abból is pontosan tudhatná, ha érdekelne bárkit is, hogy csere előtt kezet mosok, úgy megyek be a fülkébe. Na, amiatt már volt, aki kicsit furán nézett rám.

2019. ápr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A tamponcsere hangján egyáltalán nem problémázok :D

Viszont az tényleg ciki, mikor a helyiségben néma csend van, bejön még egy ember, és hallja, ahogy neked csurog a pisi, fingasz, vagy netalántán kakilsz, és ott még szag is van :S

Aztán persze pont akkor jön ki ő is, amikor te épp kezet mosol, és mivel ketten vagytok, tudja h csak te lehettél, és esetleg furán is néz rád...

Na az baromi ciki, igyekszem is elkerülni az ilyesmit, mielőtt elsüllyedek szégyenemben.

2019. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 az a poén, hogy sokan mosnak sima pisilés előtt is kezet, nekem a húgyúti fertőzésem után javasolta az orvos...
2019. ápr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!