Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Volt már konfliktusod a...

Volt már konfliktusod a munkahelyen vagy mindent eltűrsz?

Figyelt kérdés
2015. okt. 16. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit értesz konfliktus alatt.


Olyan sehol sincs, hogy mindenki mindig ugyanazon az állásponton van - ilyenkor szokás megbeszélni a problémákat.


Viszont ennek semmi köze sincs a "mindent eltürsz" fogalmához, az egész más kategória. Minden épeszü ember eldönti magában, hogy mit lehet vele megtenni és mit nem - és ennek megfelelöen cselekszik.

2015. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Kezeltem. Megoldódott. Időnként engedni kell a hülyeségeknek, de attól függetlenítem magam.
2015. okt. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig ugattam mindenért,most már leszaeok mindent és mindenkit.Bemegyek letelik a 8 órám,addig "elmosolygok" a sok bolonddal.Főnöknek eljátszom mennyire érdekel,és szeretem a munkám.Pletykákra nem mondok semmit,max mindig a jó oldaláról közeltem meg akit épp kibeszélnek.Pl,Mariska mindig egy ruhában jár,ezen nevetgélnek,én ilyenkor vagy nem szólalok meg,vagy csak annyit mondok,hogy szegénynekblehet nem telik másikra mostanába.Hánynom kell az emberektől,de valahol dolgoznom kell.
2015. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
bocsi a hibákért telóról írtam,és félreütöttem.Előző voltam
2015. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kerülöm a konfliktust, de volt már amikor elszakadt a cérna. Persze beosztásfüggő is, vezetőként vállalnod kell, alárendeltként gyakran jobb, ha szrik bele az ember, mert csak baja lehet belőle vagy nem ér el vele semmit.
2015. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig tűrtem, de mostanában már kinyitom a számat, és így vannak...
2015. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig csak idióta, inkompetens főnökökkel kerültem össze. A legtöbb esetben tudtam úgy működni, hogy jó, most hülyeséget mondott, paraszt volt stb., letojom. De az utolsó munkahelyemen rengeteg ilyen volt, és együtt is voltunk a nap nagy részében, óhatatlanul konfliktusba kerültem. Volt elég durva is... még mindig meg van miatta sértődve a főnök - jó, akkor már én sem voltam teljesen diplomatikus (nem ordítozásra, káromkodásra kell gondolni), de amit megcsinált, az minden határon túlment. Azt már nem lehetett eltűrni, mert mindenki gyomorideggel ment be dolgozni, mert nem lehetett tudni, mikor jön rá az ötperc, nem azt mondta, amire gondolt, aztán ordítozott, hogy miért nem azt csináltuk, amire gondol... el volt tájolva a munkapiacot illetően - pl. egy kulturális közmunkásra, aki kb. 50ezret keresett nála (és ugye azt sem ő fizette, hanem az állam), kb. 4 ember munkáját akarta rábízni, és sápítozott, hogy jaj, de hát ő olyat akart volna, aki EU pályázatokat ír, meg marketingben is profi, meg a szakterületünkön is dolgozott... meg pénzügyben is jó...
2015. okt. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!