Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hagyod hogy kihasználjanak a...

Hagyod hogy kihasználjanak a munkahelyen? Hogy mindent rád sózzanak? Természetesen plusz juttatás nélkül

Figyelt kérdés
2018. júl. 6. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, lehetoseg se nagyon van ra.
2018. júl. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én hajlamos vagyok hagyni, hogy túlterheljenek, vagy önként pakolok magamra plusz fekadatokat, de a fizetésem ugyanannyi ha túlórázom, ha nem. Tudom, erről le kell szoknom, és kicsit előtérbe helyezni a saját érdekeimet (is).
2018. júl. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hagyom, nincs gondom az asszertivitás gyakorlásával. Amikor elkezdtem dolgozni, akkor még nagyon bizonytalan voltam, így hagytam, hogy rám telepedjenek és nagyon bizonyítani akartam, de dolgoztam ezen és sikerült ezt legyűrnöm. Természetesen semmi gondom az időszakos, indolkolt túlórával, de senkinek se hagyom, hogy kihasználjon, hagytam már ott munkahelyet amiatt, mert folyamatosan ezzel próbálkoztak.
2018. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy munkahelyem, ahol igen, hagytam. A mostanin már kevésbé hagyom. Amúgy meg hiszek a karmában...
2018. júl. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. júl. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ideig / óráig sajna muszály volt hagynom... :( a pénz... nem plusz, a sima munkabér.
2018. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!