Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki jartsz mar igy? Tobbi lent

Valaki jartsz mar igy? Tobbi lent

Figyelt kérdés
januar 20ikan szultem csaszarral aprilis 10etol 12ig menstruáltam es aprilis 17en meg vlt egy napig de barna volt. A vedono azt mondta a 10-12ig tarto menstruaciora hogy szules utan roviul 1-2nappal de viszont 7napig volt meg akkor. A barnara meg azt mondta lehet terhes vagyok (nrgatov tesz) nőgyogaszhoz jovohetre kaptam idopntot. Valaki járt már igy?

2019. ápr. 18. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elején ez normális

De inkább nézzen meg doki

2019. ápr. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első menses-em nekem is 2 hétig tartott. Azóta is hosszabb, mint terhesség előtt volt 8-9 napig elhúzódik. Problémát nem találtak.
2019. ápr. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
10etol 12ig. nem 2hetre gondoltam. :) 2napra
2019. ápr. 18. 11:52
 4/4 anonim ***** válasza:

Szoptatsz vagy szoptattal a szules utab bármeddig? Volt tejed? Azt mondják, miutan elapad a tejed utana nagyjabol fél ev, mire visszaall a ciklus.


Eltek nemi eletet ugy, hogy nem vedekeztek? Mert akkor igen, akqr lehetsz terhes is (majd, de ha most negativ a teszt akkor valószínűleg meg nem vagy csak a szülés ota nem allt vissza a ciklusod)


Javaslom ha nem akarsz ujabb terhesseget vedekezzetek (foleg, mert császár utan javasolni szoktak, hogy egy evig be essenek teherbe a nok, bar azt sokan lesz@rjak)

2019. ápr. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!