Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A vért hogy lehet kiszedni a...

A vért hogy lehet kiszedni a lepedöböl? Már mindennel próbáltam nem jön ki. És most ha nem jön ki mit csináljak vegyek üjat?

Figyelt kérdés
Barátomnál vagyok csak filmeztünk és elaludtam ö meg mar nem ébresztett fel hagyott aludni. Most ebredtem fel és olyan a lepedo nagyon. Baratom meg alszik most felebresszem hogy letudjam venni?
2019. ápr. 18. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jéghideg vízzel lehet csak kivenni a vérfoltot. Remélem még meleg vízzel nem próbáltad kimosni, mert akkor már mindegy.

Lényeg, hogy nagyon hideg vízben be kell egy kicsit áztatni. Jó lenne marhaepe szappan (DM-ben 180 Ft), mert az tuti kiszedné, de ha nuncs, áztatás után dörzsöld át mosószappannal, vagy valami mosószerrel. Az áztatást és az átdörzsölést többször kell ismételni. Nyom nélkül ki lehet venni a vért.

2019. ápr. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Áztasd HIDEG vízbe, dörzsöld át, utána mosd ki rendesen.
2019. ápr. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
olloval
2019. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hideg vizet kell rá folyatni sokáig. Utána szappannal kell kidörzsölni a foltot még frissen.
2019. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jött ki vízzel, hipó még segíthet.
2019. ápr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%

Mosd ki a patakban.

Csak nem Ágnes asszony??? :DD

2019. ápr. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!