Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan tartsam tisztán a...

Hogyan tartsam tisztán a nemiszervem a nyári izzadós időben? ( a többi lent)

Figyelt kérdés
Hamarosan jön a nyár vagyis meleg lesz. Nekem mindig problémát szokott jelenteni az izzadás a nemi szervemnel. (Ugyebár a farmernadrág->melegvan->izzad,rossz szagú lesz)Használok intim mosakodót de ugyebár az nem tart 12órába. Hallottam a törlőkendőről és az intim dezodorrol is. Nektek mi a vélemémyetek? Légyszi értelmes válaszokat. Bármi ami eszetekbe jut irjátok le. Előre is köszi. :)
2019. ápr. 19. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Túlsúlyos vagy vagy mennyire intenzív ez az izzadás?

Mindenki izzad mint egy ló nyáron 35-36 fokban, ott lent is.

Mosd meg munka előtt, munka után. Közben meg használj frissítő kendőt.

2019. ápr. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hintőpor és szigorúan semmi műszálas gatya!
2019. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok tulsúlyos. Ez sajnos ilyen örökletes dolog az izzadság.
2019. ápr. 19. 10:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Az intim dezodor nem egészséges, ez csak tévhit.
2019. ápr. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30 fok felett mindenki izzad mindenhol. Én reggel is este is zuhanyzom nyáron. Ha szoknya van rajtam és már csurom vizes a bugyim max átveszem a klotyóban. Mindig van nálam egy tartalék. Sajnos ilyenkor még intim betétet sem lehet használni mert kiolvad a ragasztója és csak elhagyja az ember. Ez van.....szerintem mindenkinek ez van. Az intim törlőkendő is jó megoldás. Bár szerintem nem egy körrnyezet tudatos dolog. Nem hiszem, hogy aki reggel rendesen mosakszik az bűzleni fog napközben, az izzadás ellenére sem gondolom ezt. Legalábbis magamon nem tapasztaltam.
2019. ápr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor az intim dezodort nem ajánljátok?
2019. ápr. 19. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Sosem használtam. Miből van egyáltalán? Az intim mosakodónak sem láttam értelmét. Csak marha drága és a legtöbb büdös is. A tusfürdő is tökéletesen tisztít.
2019. ápr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!