Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Lehet, hogy terhes vagyok? (többi lent)

Lefeküdtünk 2x a barátommal és a harmadik alkalommal nem használtunk gumit. Előfordulhat, hogy akkor még volt előváladéka és terhes vagyok?

18/L

Keress kérdéseket hasonló témákban: férfi, , szex, terhesség

ápr. 19. 16:32  Privát üzenet  

A válaszok
Persze, hogy előfordulhat. Nyilván kisebb valószínűséggel, de nem lehet kizárni. Ha még benne vagytok a 72 órába, megfontolandó az esemény utáni tabletta. Ha már régebben volt, akkor csinálj tesztet.

A válasz 80%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 19. 16:36 Privát üzenet
Ha nem védekezel, akkor lehetsz terhes, ezt 18 éves létedre nem tudod?

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 19. 16:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ha nem védekezünk lehetek terhes. De nem ment el belém,és ő azt állítja előváladék se volt. Csináltam tesztet, negatív lett. De azóta már meg kellett volna jönnie, de nem jött meg.

# 3/6Időpont ápr. 19. 16:46 Privát üzenet
Sőt, akkor már az előző 2 elélvezésből is marad sperma a húgycsőben, grat.

A válasz 87%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 19. 16:49 Privát üzenet
Nem az előváladéktól kellene félned, hanem ahogy az utolsó is írta, a húgycsőben maradt spermától. Sajnos ez a védekezés nem volt túl jó.

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 20. 00:17 Privát üzenet
Az előváladékot általában a fiúk nem érzik, a húgycsövében maradhatott sperma, szóval lehetsz terhes.. Gratulálok a picihez, hogy fogjátok hívni? :)

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont ápr. 21. 12:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy terhes nő táncol szaltózik meg ilyenek. Akkor még baja is lehet?
Vérvételen voltam, hogy kivizsgálják, van-e hormon problémám. A leleten kétszer is szerepel a "terhes" szó, egyszer a luteinizáló hormon meghatározásnál, másszor a prolaktinnál....
Dr. László Dániel szülész, nőgyógyász, endokrinológus doktor úr a Róbert Károly magán kórházon kívül más helyen is elérhető-e. Van máshol rendelése? Köszönöm, Mimi
Terhes lehetek akkor, ha védekezünk a párommal, de most a menstruációm előtt erős mellfájdalmam és fehér krémes folyásom van?
Nem vagyok terhes, mégis késik a mensim, van tippje valakinek, hogy mi okozhatja?
Megjött a menstruációm, lehetek terhes?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!