Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Silver-q és fluconazole...

Silver-q és fluconazole hüvelygombára?

Figyelt kérdés
Nem éreztem tüneteket, csak sok folyást. A nődoki megállapította a gombát és felírta a fentieket, viszont mást nem mondott, csak hogy majd menjek vissza a kúra után. 4 hétig kell szedni a gyógyszert, az alatt a 4 hét alatt akkor se nemi élet se medence? A kúpokat, 1 hetit, elhasználtam, nem érzek semmi kellemetlent, szerintem elmúlt. Hiányzik a szex és a medence is. Szerintetek lehet már?

2019. ápr. 22. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet és a padit is kezelni kéne
2019. ápr. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedvesemnek nem írt fel semmit az orvos. A gombaölőt 4 hétig kell szednem szájon át, ez idő alatt óvszerrel se lehet szeretkezni?
2019. ápr. 22. 12:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia ! Neked használt a fluconazole? Votl barmi mellekhatas tole? Negy hetig minden nap kellett szedned?
2022. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Heti 1x kellett szednem, mellékhatása nem volt. Hogy használt-e nem tudom, mert mindig sok folyásom volt és van. De a nődoki szerint jobb lett utána, én előtte se gondoltam, hogy baj lenne.
2022. jún. 11. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!