Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menzesz eltolása Norcoluttal?...

Menzesz eltolása Norcoluttal? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Teljesen rendben van és mindig is rendben volt a menzeszem. 27 éves vagyok, és óramű pontossággal 26 naponként jön meg mindig. Viszont nyaralás miatt szeretném pár nappal eltolni. Nem szedek fogamzásgátlót, és a mindenféle népi módszertől is elzárkóznék, szeretnék biztosra menni.


Olvastam neten, hogy sokan Norcoluttal oldották meg ezt a dolgot. Van köztetek valaki, aki szintén kizárólag arra a célra szedte a tablettát, hogy eltolja pár nappal a menzeszét?

Mik a tapasztalataitok? Mikor kezdtétek el szedni, mikor hagytátok abba, és mikor jött meg utána a havitok? Volt valami mellékhatása?


Köszönöm előre is!



2019. ápr. 24. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én egy héttel a menszeszem előtt kezdtem el szedni, de nem használt semmit, ugyan úgy megjött. Én is nyaralás miatt toltam volna😅
2019. ápr. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ahh, franc! 😃 Köszi a választ, de remélem, kapok pozitív tapasztalatút is. 😃
2019. ápr. 24. 20:09
 3/8 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Nekem egy barátnőm ajánlotta, akinek meg bevállt, szóval szerintem ez is emberfüggő😅
2019. ápr. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem. Mindenesetre kipróbálom, köszi! 😃
2019. ápr. 25. 12:47
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
Jó mert nincs mellékhatása.
2019. ápr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. ápr. 26. 21:59
 7/8 anonim ***** válasza:

Voltál már nyaralni? Azért leírom a tapasztalatom. :D

Azt hiszem én 2 nappal előtte szedtem be, vagy hárommal (egy héttel előtte semmiképp nem kell) és sikerült eltolni. Pecsételtem vele, de semmi olyan ami átjött volna a fürdőruhán. Az orvos javaslatára napi egy helyett így kettő tablettát szedtem (mert pecsételtem). Amikor abbahagytam rá 2-3 nappal megjött, nekem teljesen bevállt.

Viszont nálam igenis volt mellékhatása. :/ Mikor már a napi kettőt szedtem rettentő álmos voltam, egy kicsit néha olyan volt mintha részeg lennék a fáradtságtól. De aludtam egyet a parton szóval nem volt nagy baj. :D A másik, hogy nekem kicsit szokott csak fájni a derekam, a gyógyszer miatt viszont nagyon fájt az alhasam.

2019. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)


1 hónap múlva megyek nyaralni, de már beszedtem a tabit arra az esetre, hogy más megoldás után nézzek, ha nem válna be. De teljességgel bevált! :)

4 nappal előtte kezdtem szedni, napi 2x1-et, 10 napon keresztül. Az utolsó tabi bevétele után a 4. napon jött meg. Teljesen normális, szokványos volt a menstruáció, nem voltak extra görcsök vagy szokatlan tünetek (olvastam, hogy másnál előfordult).

A gyógyszer szedése közben sem volt semmilyen mellékhatás. Nem pecsételtem, nem voltam fáradt, stb. Illetve néha volt olyan érzésem, hogy “upsz, most fog megjönni”, de szerencsére nem jött meg idő előtt. :D


Így szerencsére sikerült 10 nappal eltolnom a mensimet, és ha továbbra is a normál módon fog megjönni, nem fogja érinteni a nyaralásomat. :)

2019. jún. 6. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!