Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csökkenne a vérzés, vagy...

Csökkenne a vérzés, vagy elmúlna hamarabb a menstruációm?

Figyelt kérdés

Már teljesen rendszeres a ciklusom, szépen beállt, sportolok is. Ma jött meg, pontosan, ahogy kell, de arra lennék kiváncsi, hogy ha jobban megnyomom az edzéseket a menstruáció alatt, akkor elmúlhatna hamarabb? Vagy lehetne kevesebb a vérzés?

A jobban megnyomom azt jelenti, hogy 7-8km futás, és utána saját testsúlyos erősítés.

Alapból maximum 3-4 nap hosszú a menstruációm, nem szoktam gyógyszert sem bevenni rá, ritkán fáj annyira.

21/N


2019. ápr. 25. 13:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a saját tapasztalataimat tudom leírni. 19 éves vagyok, és már majdnem egy éve edzek rendszeresen, és évek óta nagyon fájdalmas a menstruációm, meg volt h egy hétig tart, de most kb. 4 napig tartott, nem voltak brutális hasi görcseim se. Lehet, hogy van összefüggés, nem tudom. És én egyébként calisthenicset csinálok, tehát saját testtömeges edzést.
2019. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!