Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok/nők akik nem pukiznak...

Lányok/nők akik nem pukiznak a párjuk előtt! Ti hova vonultok el kirotyogni a dolgot, és milyen időközönként?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 27. 21:48
 1/10 anonim ***** válasza:
9%
Nem szoktam fingani, nem eszek olyat, amit nem tudnék megemészteni
2019. ápr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Ha rám jön a finogás, mindig leutazok anyámhoz 700 kilométerre, ott jól meghajtom magam ricinusolajjal és kifosom a belem üvöltve egy hétre előre, utána eldobom a ruháimat mert hát elég büdösek lettek, összeragasztom a farpofáimat szuperragasztóval és visszamegyek mintha mi se történt volna tűsarkúban topogva cshajosan cshinosan műkörömmel mint egy fingásmentes tündérkirálynő.


Eccer volt probléma, amikor a pasiiiim popsiba akarta csinálni és hirtelen széthúzta a seggemet, na akkor kitört a hurrikán és az én Zsoltikámat odavágta a légnyomás a szemközti falhoz, a katasztrófavédelemnek kellett kivakarnia az iszap alól, és három hétig feküdt kórházban mire összeforrtak a csontjai.

2019. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Lehet probléma van az emésztéseddel, vagy olyat eszel, amire allergiás vagy. Egyébként menj ki a mosdóba.
2019. ápr. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
2-es te teljesen hülye vagy, de imádlak:D
2019. ápr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

"2-es te teljesen hülye vagy, de imádlak:D"


Köszcsy puszcsy 💕💓

2019. ápr. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Ott rotyogtatok,ahol rámjön. Sose értettem,mit kell ezen szégyelni...normális emberi szükséglet.
2019. ápr. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

A volt párom nagymamájának (86 éves volt akkor) az volt majdhogynem az első kérdése, miután bemutatott neki, hogy:

"És fingotok-e már egymás előtt?"

Majd elestem a meglepődéstől, de inkább a mama kendőzetlensége miatt, mint a téma érzékenysége miatt. :D Mindenesetre a történet jól érzékelteti, hogy van a "mikor fingok a párom előtt"-nek egy párkapcsolati fokmérője :D :D

2019. ápr. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Tök cuki a nagyi! :)
2019. ápr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
26%
Mi 10 éve élünk együtt, de nem fingtam még elötte, mivel nem kell. Akinek igen, az menjen dokihoz, mert valamire érzékeny, nem ártana kideríteni mire
2019. ápr. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Én a mosdóban szoktam intézni. Nem a párom miatt, látott ő már rosszabbat is, meg ha épp kint vagyunk, akkor simán elengedem, de egyszerűen nem tudom megérteni, hogy másoknak miért jó befingani a lakásba, és utána a szagban ülni. Ha egyedül vagyok otthon, akkor is kimegyek elintézni...
2019. ápr. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!