Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios problémákkal...

Menstruacios problémákkal nogyogyaszhoz menni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 18 éves vagyok, már 12 éves korom óta megvan, de mindig nagyon össze vissza. Egy évben max 4x 5x jön meg, viszont az elmúlt 2 évben ez a pár alkalom nagyon erősen jött, konkretan fél óra alatt átázott bármi. Most is így jött meg, és nem szeretnék így iskolába menni. Még sosem voltam nogyogyasznal. Hetfon ha bemegyek a kórházba akkor egybol mehetek, vagy több hetet kell várni amíg idopontot kapok? Eddig azért nem mentem el mert féltem, de még mindig felek de túl akarok lenni rajta. Koszi a valaszokat.
2019. ápr. 28. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Én nem játszanék ilyennel, mert aztán majd nem lehet gyerek, vagy műtét a vége. Ha baj van, tessék orvoshoz menni. Korán orvosolható kisebb dologgal. Attól függ magán doki vagy kórház. Nekem is hasonló volt, kéthavonta jött meg. A doki mondta h ez ciszta és fogamzásgátlótól elmúlt. Az lett volna a vége, hogy elmarad a mensim, ha hagyom és nem megyek dokihoz.
2019. ápr. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És megvizsgált? Vagy elküldött vervetelre? Vagy csak egybol felírta a gyogyszert? Én felek a vizsgálattól is és a verveteltol is. Nem magán orvos hanem a városomban levo korhazban mennék el valakihez. De nem tudom hogy ez hogyan mukodik mivel még sosem voltam.
2019. ápr. 28. 13:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló tablettát erre ne szedj be, az nem érre való. Nyilván megvizsgál, majd mindenféle vizsgálatokra küld.
2019. ápr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is azt mondtam h szedjen rá. Majd a doki megmondja.
2019. ápr. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!