Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert kesik fogamzasgalo...

Miert kesik fogamzasgalo abbahagyasa utan? Ez normalis?

Figyelt kérdés

Fel evig szedtem a fogamzasgatlot. A megvonasos mensza rogton megjott utanna, illetve ra egy honapra normalisan megjott. Azonban azota (63 napja) semmi.... nagyon aggodom hogy mi lehet a gond. Koze van a fogamzasgatlonak hozza ?

Elkezdett fajni enyhen a mellem, de nem erosodik a fajdalom ugy mint regen. ( Regen volt hogy nem birtam hozzaerni), most pedig szinte epp hogy faj. Mit csinaljak? Segitsetek legyszi



2019. ápr. 30. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Ehhez hasonlo problemaval mentem orvoshoz a mult heten. Allitolag a huzamosabb ideig fogamzasgatlot szedo nok prolaktin szintje magas, emiatt a rendszertelen menzesz es pco szerkezetu petefeszkek. Kaptam duphastont, hogy megjojjon, azonban meg mindig semmi. Penteken megyek vissza a laboreredmenyeimmel, akkor megemlitem majd.

Ha babaprojekt miatt hagytad abba a tabit, ne varj sokat, menj orvishoz.

2019. ápr. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem amiatt hagytam abba.Viszont egyuttvoltam a aprommal de epp elfogyott az ovszerunk eshat anelkul csinaltuk, de kivette meg elotte 4-5 percel. Szerinted lehet elovaladekos dolog? Nem szeretnek gyereket. 19L
2019. ápr. 30. 18:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyutt voltam parommal, de ugy tudom az elovaladektol nem lehetseges teherbe esni, vagy minimalis ra az esely. Tesztet felek csinalni, de ha nem jon meg az lesz vagy doki.


Még jó hogy megemlíted. Persze, hogy van rá esély, hogy terhes vagy! Lehetőleg többször ne kérdezd meg, hanem vegyél egy tesztet vagy irány a doki.

2019. ápr. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jaaa, ezt nem mondtad. Nekem nyilvanvalo volt, hogy csinaltal tesztet, nem vartal vele 63 napig...
2019. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 1.5 évig nem jött meg normálisan utána!
2019. ápr. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet es negativ lett ugyhogy a gyogyszer miatt lehet a keses. De nem tudom mit csinaljak? Melleim mar fajnak de nm ugy mint regen. Tanacs?!
2019. máj. 3. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:
Tanàcs: türelem. Írtam,nekem 1.5 év volt,mire beállt utána. Pedig gyógyszer előtt normál ciklusom volt.
2019. máj. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy hormonkészítmènnyel beavatkoztál a tested működésébe. Most abbahagytad. Idő,mire a tested reagál rá, és termelni kezdi a megfelelő hormonokat.


Nekem hol 2 hónapot késett, hol 1 hónapig véreztem egyfolytában a tabletta abbahagyása után. Nem mindenkinek áll vissza a következő ciklusra minden...

2019. máj. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ertem. Koszonom! Viszont mar tobb mint 2 honapja kesik es mostmar nagyon zavar.
2019. máj. 4. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!