Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Sokszor tör rám panikroham,...

Sokszor tör rám panikroham, folyamatosan stresszelek, megfelelesi kenyszerem van es szorongok. Ki volt/van meg hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
4evvel ezelott anorexias voltam.Nem mondom, hogy sikerult belole kigyogyulnom hisz ha valami tortenik mindig a kajaval buntetem vagy jutalmazom magam..azota el telt 4 ev. Sok minden tortent. Helyre kerult az eletem, utana jott egy nagyobb csalódas a barataim felől. Megalaztak, atvertek.Hosszu.Viszont azota, el is koltoztem egy masik varosba. Panik rohamokkal es eros szorongasokkal kuzdok. Nem merek baratkozni, es őszintén szolva hiaba probalom valamiert mindenki felszínesen akar megismerni, meg hat felek.Felek hogy újra naiv leszek es atvernek. Egyszeruen meg akarok felelni mindenkinek. Meghivnak ide oda de ram jon a pánik.. Ha mennem kell mondjuk bulizni. Nem merek kimozdulni es uj emberekkel ismerkedni mert eszmeletlenul ver a szivem es felek. Mit tegyek? Itthon a környezetembe sincsenek rendbe a dolgok. Van egy alkoholista neveloapam, es egy beteg testverem akik csak ra tesznek a lapattal.
2019. ápr. 7. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokan vannak hasonló helyzetben, el nem tudnád képzelni, mennyien. Szorongás, depresszió, pánikroham stb. Nagyon széles a paletta, de korán sem vagy egyedül.

Nem tudom, ez megnyugtat, vagy épp felborzol, de pont múltkor láttam egy műsort ott azt mondták, hogy a fiatalabbak 50%-a depressziós 30%-a pánikbeteg. Ez azért nem kis arány.

Abban biztos vagyok, hogy ezek régről induló, eddig elfojtott dolgok. Ha gondolod, írd meg itt, vagy akár privátban, mi okozza nálad ezeket az énképzavarokat.

2019. ápr. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tündérhegy!!
2019. ápr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!