Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 36+2napos kismama vagyok....

36+2napos kismama vagyok. Elso terhessegem multhet penteken voltam nogyogyaszatnal es azt mondta az orvosom hogy kezdek nyilni . Ma hajnal 4:11tol folyamatosan mentruacios fajdalmaim vanak nem mulik van amikor nagyon faj van amikor nem. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek mitjelenthet ez? Amugy ezelott 2hetel 2100volt a mehszajam.Talan csak nyilok? Vagy szulni fogok parnapon belul? Reggel nst voltam es az orvos nem mondott semit ezt is mondtam neki essemmi . Nem az en orvosom volt .

#volt a mehszajam #2hetel ezelott
2017. júl. 26. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Keményedik is a hasad? Tudod mérni az összehúzódásokat? Vagy inkább csak egybefüggő csipkedés,és tompa fájdalom? Igazából sztem jósló fájások.. ezek elfájdogálhatnak napokig..sőt hetekig,kisebb nagyobb szünetekkel. Mondjuk azt hogy az nst nem mutatott semmit,ez is nagyon egyén függő. Hugomnak délbe nézték,semmi... 2-kor elfolyt a magzatvíz,és beindult a szülés..pikk pakk meglett a gyerek.Van akinek meg fájdogál 1 hétig is..
2017. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem csak jósló fájások,nekem több mint egy hete vannak,2 éjjel már nem aludtam annyira sürün jöttek,és volt amelyik durva volt :) én 37+2hkm vagyok,1,6cm-re rövidült méhnyak és bő ujjnyi nyitott méhszáj :) a ctg mutatja az összehúzódásokat,de még nem hiszem hogy baba lesz a héten :/

Azért ha bizonytalan vagy menj be a korházba,az a biztos

2017. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat mar 34hetesen is volt ilyen es bementem a korhazba. Ahol persze semmit nem csinaltak Csutortok este fele mentem be infuziot adtak nstre tetek es meg vizsgaltak. Masnap reggel vizelet es vervetel aztan nem csinaltak semmit. Es ossze vissza beszeltek .igy megfogadtam csak akor megyek mar ha szulesnek tuno kibirhatatlan fajasaim vanak:). En is joslonak mondanam vagy pedig nyilok. Igen kemenyedet is a hasam 17:40fele elmult . De meg most is olyan kelemetlen erzes:/ . Egyik ismerosom igy volt masnap reggel elindult a szules nala magzatvizsem ment el.
2017. júl. 26. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
Amikor vannak ezek a fájások ülj be egy kád meleg vízbe! Ha jósló fájások el fognak múlni:).
2017. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg tetem reggel 5fele es nemhasznalt nem mult el:sss. Es kovetkezoleg aug. 4diken kell mennem orvoshoz. Aug. 21re vagyok kiirva bar szerintem elobb fog jonni. Nagyon dagadok is es vizeses vagyok:(. Nem bannam ha mar jonne :) nagyon varom kislany lesz egyebkent :)
2017. júl. 26. 21:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi ujsag kérdező?Hogy vagy?

Én augusztus 15re vagyok kiírva de nekem minden naposak a jósló fájások ,nem egyszer virrasztottam éjjel mert rendszeres vagy épp rendszertelen fájások gyötörtek órákon keresztül :) én is azt mondom hogy tuti hamarabb meg lesz a babám,legalábbis nagyon nagyon remélem!! Minden jót kivanok nektek,írj majd ha nem felejted el mikor megszültél :)

2017. júl. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

fene tudja. nekem 22 hetesen volt 2100as méhszájam. 37 hetesen 2333-as, mégis 39 hetesen úgy kellett indítani.


a fájásokról nyilatkozni így nem tudok. nekem keményedések voltak 20. héttől folyamatosan, az indítástól meg a derekam fájt csak (kezdetben)

2017. júl. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom jobban vagyok mar:) bar lelkileg nem izgulok felek streszelek:/.. Na de jo neked :D 1hetel elobrebre vagy tolem. Es te hogy erzed magad? Fiu lany?:)) Hmm hat en is sok szules variaciokat hallotam mar szoval igen nem lehet tudni... De 36hetol mar vigyazni kell azaz szamithatsz ra:).
2017. júl. 27. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!