Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez, ha elvileg...

Mitől lehet ez, ha elvileg nincs semmi bajom?

Figyelt kérdés

Folyamatosan folyásom van, nem kevés. 19 éves vagyok és szűz, évek óta fennáll a probléma, de eddig a kamaszkorra fogtam. Többször is voltam különböző nőgyógyászoknál, egyszer azt mondták bakteriális fertőzést, amire adtak kúpot, de később ugyan úgy visszajött. Most elmentem másik orvoshoz, nem keveset fizettem, de tenyésztés alapján semmi bajom nincs, pedig továbbra is van folyásom, kellemetlennek érzem. Nem tudom, milyen a "normális" folyás, mert ezzel nagyon régóta élek együtt. Néha a tisztasági betéten sárgásnak tűnik, de alapból fehér vagy átlátszó.

Nem tudom, befolyásolja e, hogy a menzeszem sem rendszeres egyáltalán. Volt valakinek hasonló? Mit tegyek, ha a nőgyógyász sem tud megvizsgálni rendesen?


2019. máj. 5. 12:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem is egy időben sok folyasom volt, járkáltam nőgyógyászrol nőgyógyászra egyszer bakteriális fertőzést állapították meg a kovetkezo orvos meg azt mondta nincs semmi bajom.

Lehet te is ilyen tipus vagy akinek bővebb a folyasa. Viszont ha nem viszket nem büdös nem faj, szúr, csíp, éget nem faj az alhasad akkor nincsen semmi baj.

2019. máj. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!