Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy erősebb fekete szőrszá...

Van egy erősebb fekete szőrszál az államon. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Felnőt, nő vagyok. Az állam hegyén mindig nő egy fekete szőrszál. Sokkal vastagabb mint mint a többi és feltűnő is. Mindig kihúzom szemöldökcsipesszel de állandóan újranő. Ez mitől lehet? :D Csak egy db van.

2019. máj. 6. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Banya szakáll
2019. máj. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
majd ha több lesz, egy még nem elég szakállhoz :D
2019. máj. 6. 23:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok nőnek van (nekem is). Te még szerencsés vagy, hogy csak egy szál.
2019. máj. 9. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez minden nőnél megvan. A menstruációhoz lehet köze, ami a hormonokat illeti.


Van aki szerencsésebb, de ismertem olyan nőt, akinek bajusza nőtt és gyantáztatnia kellett mindig.


Nekem úgy kezdődött, hogy kb 17-19 éves korom körül mindig ugyanott nőtt kb heti egyszer. Nem volt vészes, gyorsan kiszedtem, bár, ha nem voltam otthon, agyoncsipkedtem az arcom, úgy zavart. :D


Ahogy idősödtem, több helyen jelent meg 1-1 szál szőr, általában ugyanott és nem napiszinten, de mindig volt melóban szemöldökcsipesz, hogy azonnal kiszedhessem, ahogy megéreztem, különben idegesített, állandóan piszkáltam, alig vártam, hogy hazaérjek és amikor itthon kiszedtem végre, a legkellemesebb érzés volt.


Nem is tudom mikor, talán fél éve meg nagyon elkezdett beindulni a szőrnövés. Egy ponton nő kb 5 szőrszál és különböző ilyen pontok vannak egy nap. Ez általában menzesznél erősödik, de a menzesznél a testem mindig kitalál valamit. A kezdetekben tiszta pattanás volt az állam, de azokat ki tudtam nyomni. Aztán egy ideig mindig valami durva cisztás pattanás nőtt, ami fájt is. Volt, hogy a fülcimpámon nőtt egy kis cisztaszerű. Volt bartholincisztám. Legutóbb egy seb nőtt a számban. Ezek vagy a menzesz előtt jönnek ki és menzeszre elmúlnak vagy a menzesz elején és a végefele elmúlnak. Ez a szőrnövés is menzesznél erősödik.

2022. márc. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!