Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hétvégén fog megjönni a...

Hétvégén fog megjönni a menstruációm, amikor Horvátországba utazunk. Mit tegyek? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sajnos az utat már nem tudom lemondani (nem is akarom). Buszos utazás lesz, 1 napos. Sajnos pont addigra jön meg:( Azt, hogy hol állunk meg, nem én szabályozom. A strand szabadstrand lesz, nem tudom, hogy ott lesz e wc a közelben.

Ti mit tennétek a helyembe, hogy oldanátok meg? Volt valaki hasonló helyzetben?

Jajjjj ez az egész elrontja a nyaralásom:(:( :(

18/L


2010. júl. 6. 16:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Hát igen kedves utolsó az lesz amit írtál:) nagy tampon + tisztasági betét meg azért remélem, hogy sokszor megállunk:)

Injekció mindenképpen kizárva, tényleg nem fogom magam azért hormonnal b.sztatni, hogy késsen. Teljesen egészséges vagyok napra pontosan jön meg mindig, nem görcsölök max 5 napig tart de inkább 3-4, úgyhogy szerencsésnek mondhatom magam (kopkopkop) :) nem kell bezavarni egy injekcióval... annyit nem ér meg...

Igen, lehet, hogy furcsa lemenni 1 napra de nekem az a 8-10 óra út megéri, hogy lenn tölthessek 12 órát:)

Mindenkinek köszönöm aki írt, a tanácsokat meg még inkább köszönöm:)

2010. júl. 7. 15:55
 12/12 anonim válasza:
Szerintem ne menj..mert fürödni nem tudsz, meg azon idegeskedni egész nap hogy hol cserélj...sztem szimulálj, hogy nagyon görcsöl a hasad vagy ilyesmi..:/, nekem most ugyanígyvan, most 7végén megyünk nyaralni a családdal hajduszoboszlóra és pont akkor fog megjönni..:/ mondtam anyának hogy akkor nemhiszem hogy megyek..:(, nah ezt utálom..:(
2010. júl. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!