Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem tudom felhelyezni a...

Miért nem tudom felhelyezni a menstruációs kelyhet?

Figyelt kérdés
A legkisebb méretet vettem meg, még szűz vagyok. Próbálom berakni de egyszerűen nem fér be, mit tegyek? Esetleg a síkosító segíthet?

2019. máj. 8. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
A tampont tudod használni? Az ujjad felfér egyáltalán?
2019. máj. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy elvileg szüzeknek is ajánlják, de én el nem tudom képzelni, hogy valaki magába tudja tuszkolni, aki még sosem élt nemi életet (ha csak nem önkielégít rendszeresen normál méretű dildóval).


A normál tampont tudod használni? Ha nem, akkor szerinte teljesen esélytelen. Ha az megy, akkor próbáld meg olyankor feltenni, mikor erős a vérzésed, az síkosít.

Illetve nekem ez a hajtogatási módszer vált be:

[link]

Szeritme így sokkal egyszerűbb felhelyezni, mint a sima "C" típusú hajtással.

2019. máj. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozz, ne add fel! Nyugi, elsőre nekem sem sikerült. Én is szűz vagyok, tamponból előtte csak minit próbáltam, önkielégíteni pedig egy ujjal szoktam. Szóval igenis fel lehet helyezni! Nekem guggolva sikerült először, rettenet kínok árán, kb tizedszerre. Szóval ne add fel, ha nem megy próbáld fél órával később, próbálgass neked kényelmes pozíciókat. Hidd el, tényleg menni fog, én már több mint fél éve használom és már semmi problémám sincs vele. Ügyes leszel, előbb utóbb sikerülni fog!
2019. máj. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettetek <3
2019. máj. 9. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!