Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van egy kis csomó a mellemben...

Van egy kis csomó a mellemben ami biztos nem tej csatorna vagy ilyesmi. Mitől? Aggódom kéne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Lassan 7 hónapos a babám.

Eleje óta felesbe tápos meg szopis.

Mostmár csak nyugicicizik egy ideje de még van tejem esténként megnyomom még spriccel is.

Ezért hittem azt hogy a bal mellemben a bimbó körüli kis gumó tej csatorna.

De ugye nincs elzáródva.

Nem tejmirigy tapintásra is keményebb kis gumó és hiába szopizza ki a baba attól még itt van és csak egy ilyen kis csomó van máshol nincs .

Úgy tudom aki szoptat az nem kaphat mellrakot vagyis kis eséllyel ráadásul pont szoptatas alatt nem releváns a mellben csomókat felfedezni.

De kicsit para hogy még több nap elteltével is van ott stabilan egy kis gumó ami érzem nem valami tej csatorna hanem egy külön álló kis valami.


2019. máj. 9. 00:18
 1/8 A kérdező kommentje:
A másik mellemben nincs
2019. máj. 9. 00:19
 2/8 A kérdező kommentje:
Biztos nem elzáródott tej csatorna mivel hogy az fájdalmas meg láz meg stb nekem meg egy kis kemény gumó van egy nagyon pici ami se nem fáj se nem semmi csak aggaszt éppen
2019. máj. 9. 00:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy még azon gondolkodom én szoptatas mellett is rendesen menstruálok és az is okozhatja a hormonok?
2019. máj. 9. 00:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem rák. A szoptatás idején nekem is voltak benne mindenféle csomók, hol itt, hol ott. Nem tudom mitől voltak, de elmúltak.
2019. máj. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bimbó körül extrém ritka a rák, az a hónalj felé szokott lenni. Ne aggódj.
2019. máj. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nazzi, a szemeddel mi lett ?
2019. máj. 9. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2019. máj. 9. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnos szoptatás alatt is lehet valaki mellrákos.

Szerintem ez a cmó jóindulatú valami lesz(helye miatt gondolomén is) de egy emlővizsgálatot megérne, megnyugszol.

2019. máj. 9. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!