Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők, lányok van olyan, aki...

Nők, lányok van olyan, aki 28-30 évesen vagy efelett még soha sem szedett fogamzásgátlót? Miért nem? Mit használ helyette?

Figyelt kérdés
és mit használ helyette? Élvezetessé tudja tenni a szexet?
2010. júl. 6. 16:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen vesztettem el a szüzességemet a nászéjszakámon. Értelemszerűen addig nem kellett.


Nekiláttunk a babának, ezért megint csak nem kellett.


Megvan a baba, szoptatok, még nem jött meg az első menszeszem, megint csak nem kell tabi.


Miközben a babára "gyúrtunk", alaposan megismertem a testemet. Pontosan tudom, hogy a ciklusomon belül mikor esélyes a baba, és mikor nem. A kistesó után a termékeny időszakomban valószínűleg gumi lesz, egyébként semmi. (Nem esnénk kétségbe egy harmadik babától.) A hőmérőzés semmilyen káros hatással nincs az élvezetünkre.


És még mielőtt mindenki nekem esni, megnyugtahatom őket, hogy szexuális életünk a kései kezdés ellenére remek. Pl tudom, mi az a hüvelyizom, és a férjem is tudja...:-)

2010. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Mini mikroszkóp

11 080 Ft

2010. júl. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ti ezt használjátok? Ez biztonságos?
2010. júl. 6. 20:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Mikroszkópot soha nem használtam, de LH tesztet igen. Én a saját módszeremet nem ajánlom mindenkinek, csak annak, aki alaposan ismeri a saját testét, nem idegesíti, hogy folyamatosan figyelnie kell önmagát, és nem baj, ha mégis becsúszik a baba.

2010. júl. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sok olyan lehetőség van, ami nem borítja fel a hormonháztartást és működik. Fogamzásgátló krém, hüvelytabletta, spirál, gumi.

Én krémet használok és nem volt vele gondom még.

29/L

2010. júl. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló krém nem tartalmaz hormont?
2010. júl. 7. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!