Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik egészségügyi betét a...

Melyik egészségügyi betét a legjobb?

Figyelt kérdés
Az Always-tól nem egyszer kellemetlen bőrpír jelentkezett, váltani szeretnék. Libresse-t próbáltam, de mintha nehezen szívná fel a vért. Ti mit használtok, mi vált be leginkább?

2019. máj. 12. 13:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Meg annyit az elozohoz h meg jo h mindig szoknyaba harinaciba jarok igy nem latszik ez a vastag betet.a harinaci meg jol odaszoritja igy nem mozdul el.betetes noknek lanyoknak szerintem ez a legjobb viselet ilyenkor mert nem latszik at mint gatyaba.nem is tudnek gatyat hordani szamomra nem noies es csini.mindig is szoknyat hordtam erre is neveltek h egy lany no igenis szoknyat viseljen mindig.tampont nem is tudnek hasznalni nem is probaltam soha mindig is tiltottak tole.szoval betet szoknyaval legalabb akkor is noies vagyok es csini.lehet kicsit ilyenkor ez igy kenyelmetlen meg nagyon gorcsol is a hasam ilyenkor (gyogyszert se veszek be)de no vagyok ez az elet redje nem megyek szembe sem az egeszsegemmel sem az elvart oltozkodessel szembe.nonek lenni nem konnyu sokszor de szamomra az h tudom h ezzel teszek a noiessegemert karpotol.
2019. okt. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én az Olivia egészségügyi betétjét szoktam használni.Nekem nagyon sokat segített.Jól felszívja a vért,vastag és hosszú
2019. dec. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a Naturellának a normal betétje nem fogod elhinni nagyon vastag és pamutos kényelmes csak nekem hosszra kicsi de egyébként szeretem de írtad hogy neked nem jó az always szval én mást nem tudok sajnos mondani mert ezt a 2 kombinálom
2020. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!