Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyógyszertől hüvelyszárazság?

Gyógyszertől hüvelyszárazság?

Figyelt kérdés
Hüvelygombám volt. Sajnos általában fél évente előjön. Pár hete szedtem a Fluconazole - q pharma nevű gyógyszert, ami mindig segít, most is sikeresen megszabadultam tőle, viszont helyette hüvelyszárazságot tapasztalok. Szexnél érezhető a leginkább... szörnyű. Mitől lehet ez? Hamarosan dokihoz is megyek szűrésre, hogy vajon miért jön elő a gomba félévente.

2019. máj. 15. 07:34
 1/1 anonim ***** válasza:
A gomba nem pusztul ki belőled, hanem lappang. Persze ezt ráfogják a létező összes okra: cukros étrend, tejtermékek, liszt (tehát minden amit az ember eszik), rossz immunrendszer (bár alig vagy beteg) és még pár dolog. Az igazság az, hogy aki fogékony rá, annak mindig vissza fog jönni és a partnerét is összefertőzi vele. Az exemen is mindig kijött, megfertőzött, aztán 1-2 hetes kúra után elmúlt. Később újra visszajött és így tovább a szakításig, amikor nekem nyom nélkül elmúlt az egész és a jelenlegi párommal nincs ilyen problémám. Az ex krónikus betegsége volt az egész és nem számított a vizsgálat, hiába szedte a létező összes gyógyszert és használta az összes kúpot meg krémet, sosem gyógyult meg teljesen. A HPV is olyan, hogy a többségnek kipucolja 1-2 év alatt a szervezete, más meg haláláig hordozó lesz.
2019. máj. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!