Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Ebből lehet baj?

Még nem jött meg viszont sikeresen feltoltam egy tampont,ki is húztam nem volt baj.Kérdésem fehérváladék ellen használhatom?

Keress kérdéseket hasonló témákban: menstruáció, tampon

máj. 15. 21:17  Privát üzenet  

A válaszok

Használhatod bár én inkább tisztasági betétet használnék ha nincs meg

Elnyomja a kellemetlen szagot (ha van) illetve nem látszik és kényelmes

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 15. 21:33 Privát üzenet
Egy alkalomból nem lesz semmi bajod, de menstruáció nélkül ne használd, csak akkor ha vérzel! Mivel minden váladékot felszív, ki fog szárítani, ha nem vagy elég nedves, felsért, fertőzéseket kaphatsz.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 15. 21:36 Privát üzenet
Csak menstruáció esetén szabad használni, különben kiszárítja a hüvelyt, a nyálkahártyát, és fel fogod sérteni magadat, mikor ki akarod húzni. Így pedig fogékonyabb leszel mindenféle fertőzésre.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 15. 22:54 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Enterococcus faecalis hüvelyben, volt valaki aki meggyógyult ebböl a baciból?
9 hónapja nem jött meg. Lehet ebből nagy baj?
Ebből lehet baj?
Megvonásos vérzésem 3 napig tartott. Nem tul rövid ez? Bár ebből 2 nap volt intenziv.
Én 12 éves vagyok és nagyon sok energiaitalt iszok. Ebből később lehet valami egészségügyi problémám?
Lehet ebből mellrákom? Többi lent.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!