Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés, félelem, szenvedés,...

Fertőzés, félelem, szenvedés, muszáj tennem ellene valamit vagy külömben "végem" lesz?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, még sosem voltam nőgyógyásznál, mert még saját magam előtt szégyellem a testem, nem hogy egy idegennek mutogassam... Nem volt még szexuális kapcsolatom ebből kifolyólag, nagyon magamnak való lány vagyok, visszahúzódó, stb...

Pár hete fájt a nemiszervem, aztán váladák is jött ki belőle, már már kellemetlen szaga van, gondolom fertőzést kaphattam...

Nem tudom mit tegyek... Nem merek elmenni a nőgyógyászhoz...

Mit gondolna rólam, hogy ennyi idősen még szűz vagyok, meg nem mentem előbb a fertőzéssel... azt hittem nem lesz ilyen komoly. :S Mára már nagyon kellemetlen a szag, megfürdök és utána is büdös vagyok, gyűlölöm magam!

Anyámnak semmit nem mondok, mit csináljak? :S:S:S:S Nem tudom legyőzni ezt a félelmem! :((((


2010. júl. 7. 01:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
KÜLÖNBEN, BOCSI! :S
2010. júl. 7. 01:16
 2/12 A kérdező kommentje:
Váltottam ki a gyógyszertárban Canestent... nem segített az sem...
2010. júl. 7. 01:17
 3/12 anonim válasza:
100%
Figyi:) Egyáltalán nem szégyen hogy még annyi idősen szűz vagy.:) és nem kell félni nyugodtan menj el nőgyógyázhoz mielőbb mert komolyabb baj is lehet belőle. nem kel semmmit se szégyelni sok olyat látott már nyugi.:)) én durkkolok és remélem nem lesz semmi bajod:)
2010. júl. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom bátorít-e, hogy én 22 évesen voltam először nőgyógyásznál. Szűz voltam. Azért mentem el, mert biztos akartam benne lenni, hogy minden ok. velem. Nem volt semmi problémám és át kellett esnem ezen.

Egy orvosnak semmiképpen sem szabad kiakadnia semmin. Ha te úgy érezted eddig nem jött el az igazi, az a te magánügyed. De ha elkaptal valami hüvelygombát, az büdös lesz elöbb-utóbb sokkal kellemetlenebb lesz.

Ha lenne valaki akivel el tudnál menni az jó lenne.

2010. júl. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

ha az orvos nem látott volna még szűzhártyát, akkor vissza kéne adnia a diplomáját.

szerintem az egészséged és a közérzeted sokkal fontosabb, minthogy mások mit gondolnak rólad!

ha ez segít, és bp-i vagy, tudok mondani nő nőgyógyászt. mondjuk, nagyon sprőd, kicsit agresszív stílusa van, de lehet, hogy egy nő mellett jobban érzed magad: a mester utcai rendelőben boiskó klára (IX. kerület, körútról kell bemenni), és időpontot kell kérni.


gondolj bele: minél később mész el a nőgyogyóhoz, annál jobban fogod magad szégyellni. szóval, menj el most :) az asszisztensnek nyugodtan megmondhatod, hogy kicsit félsz, mert most vagy itt először, és nem tudod, mit kell csinálni. ő majd segíteni fog.

annyit még, hogy a vizsgálat úgy zajlik, hogy deréktól lefelé le kell vetkőzni, zokni maradhat. fel kell feküdni egy olyan székbe, mint a fogorvosi, csak van két tartó a talpadnak.

ezután kenetet vesznek, ehhez be kell nyúlni a hüvelybe. ha szólsz, hogy ép a szűzhártyád, akkor az orvos kíméletesebb lesz.

meg kell majd tudnod mondani az utolsó menstruációd időpontját, azt, hogy a panaszod mióta áll fenn, és mikor mivel kezelted magad házilag.


egyébként nyugi... sokan még pisilnek is a vizsgálat előtt vagy munka után, zuhanyozás nélkül mennek a rendelésre - az orvos azt is látja, és nem csinál belőle problémát...

2010. júl. 7. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! Erőt veszek magamon, és elmegyek!
2010. júl. 7. 10:29
 7/12 anonim ***** válasza:
nagyon helyes! nem lesz semmi baj, sőt: meg fogsz gyógyulni!
2010. júl. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg bakteriális fertőzés, az okoz kellemetlen szagot. Antibiotikummal kezelhető, úgyhogy menj el nőgyógyászhoz, ő felírja a megfelelőt.
2010. júl. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jaj Boiskó Klárához nehogy menj...:S Én nagyon kiakadtam a stílusán, voltam már előte több nőgyógyásznál, szóval nem ő volt az első, de akkor is kivoltam tőle...

Nagyon bunkó stílusa van az asszisztensével együtt!!

Szóval őt tényleg nem ajánlom 1. alkalommal!


De egyébként komoylan elkellene menned nőgyógyászhoz, érdeklődj a barátnőidtől, hogy ők hova járnak.

2010. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, menj nyugodtan nogyogyaszhoz, nem lesz baj es megtudod, hogy mi az okozoja a tuneteidnek.
2010. júl. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!