Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyásztól való félelem?!

Nőgyógyásztól való félelem?!

Figyelt kérdés

Hétfőn reggel megyek nőgyógyászatra rákszűrésre. Tudom nagyon sokan kérdezték már a következő kérdéseim itt de annyiféle válasz jött gondoltam én is megkérdezem:

-fájni fog e? Vérzés utána vagy fájdalom lesz?

-Ha tabit szeretnék íratni[most íratnám elsőnek] akk vérvételre is elküld majd? Vagy még valamilyen vizsgálatra?

-Előtte mennyi idővel nem szabad nemi életet élni?

Válaszokat előre is köszönöm.

-Hány hét mire megjön a rákszűrés eredménye.


2010. jan. 29. 15:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Előtte valo nap már ne szexeljetek,ha rákszürés is lesz.Nekem legalábbis ezt mondja az orvosom mindig. Nekem még vérzésem sosem volt,és nem is fáj,barátnőm volt egy akinek volt pár csepp barnázása utána,előfordul. ÉS igen valoszinüleg elküld vérvételre,csinál ultrahangot,más vizsgáűlat nemigen lesz. Összeségében a vizsgálat rövid,és nem fájdalmas.Nem kell tőle félni egyáltalán.
2010. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Előtte legalább egy napig ne élj nemi életet (értem ez alatt a közsülést gumi nélkül).


A rákszűrés nem fáj, semmit sem érzel, főleg, ha képes vagy közben ellazulni.

ha lelkiismeretes az orvos, akkor elküld vérvételre, és csak utána ír fel tabit. Ha viszont futószalag-típus, akkor köszönés helyett azzal kezdi, hogy melyiket írja fel. :-(

Nálunk az eredményért egy hónap múlva kellett menni (miskol, MÁV rendelő). Máshol lehet, hogy mások a szokások.

2010. jan. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. jan. 29. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!