Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az elmúlt 3 hétben feljött...

Az elmúlt 3 hétben feljött rám 5kg. Ez soknak számít ennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
Mostanában sajnos egyfolytában csak ennék és nem is igazán bírom megállni hogy ne.Nem voltam kövért sőt vékony testalkatú vagyok és most sem vagyok az de soknak érzem ezt a 5kg.A hasamra ment mert már látok kis hurkákat amik eddig nem voltak ott.És a csípőnadrágjaimat se szívesen hordom mert látszik az a kis plusz

2019. máj. 19. 18:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Sok mindent kéne ehhez tudni, de soknak tűnik.

Hány éves vagy? Mennyit mozogtál ezelőtt és mennyit most? Változott valami az életedben? Mit szoktál enni?

Derék/csípőméreted centiben is változott? Ennek egy része biztosan víz, de tuti van benne zsír is.

2019. máj. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de 3 hét alatt egy kicsit sok lenne,hogy felszedtél 5kg.-ot.lehet, hogy több a viz a kelleténél nálad.
2019. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!