Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek együttlét óta?

Mitől vérezhetek együttlét óta?

Figyelt kérdés

Mikor a közösülés történt akkor 6. napja volt meg. Napra pontosan jött meg. Szex végén a barátom tövig bedugta hirtelen erősen majd nagyon erős gyors fájdalmat éreztem. Mikor együtt vagyunk nem szokta teljesen mert fájni szokott. Azóta alul görcsösen fáj a hasam. Egyből ezután a menzeszem elmúlt ami elég furcsa. Ez volt szombaton. Aznap este még nem vérzett de másnap friss vér jött mintha újra megjött volna. Aztán vasárnap néha jött pár csepp friss vér plusz barna vérzés folyás mknt mikor el szokott nekem múlni (volt már hogy 7-8 napig megvolt). Hétfőn nem vérzett illetve a hasi fájdalom is elmúlt. Kedden a hüvelyi folyásban este volt pici friss vér. Hátrahajló a méhem ha ez számít illetve olyan gyógyszert szedek ami szexuális zavarokat okozhat.

1 hónapja voltam orvosnál. Ultrahang gyulladt hüvelyt mutatott illetve candidat a mintavétel, rákszűrés nem volt oda júniusban tervezek menni (mindig használunk óvszert). Illetve pont most volt teljes hormonlaborom ami jó lett.

Talán a barátom megsérthette volna a méhnyakat? Az nem begyógyult volna már?

Elmegyek vele orvoshoz de csak június elejére van időpont. Remélem semmi komoly.



2019. máj. 21. 09:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hat ez az összevissza vérezgetés nem hiszem hogy valami jót jelent. Én lehet elmennek maskor pedig óvatosabban.
2019. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!