Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi idő után sikerült...

Mennyi idő után sikerült teherbe esnetek, amikor elterveztétek, hogy babát szeretnétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lassan nálunk is elérkezik a várva várt babatervezés. :) Nem szedek gyógyszert,nem is igazán védekezünk,a "megszakításos módszert" alkalmazzuk,eddig így nem estem teherbe.

Nálatok mennyi idő múlva sikerült a dolog,amikor tudatosan terveztetek? :)


Nincs egészségügyi problémánk (legalábbis eddig nem tudok róla,rendszeresen megjön minden hónapban.)


Köszönöm a válaszokat.


2019. máj. 21. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

3. hónapban. Elsőben sok gyógyszert szedtem betegség miatt, a másodikban szerintem nem jól időzítettünk. Sose gondoltam volna hogy ilyen hamar összejön, mindig attól rettegtem, hogy járhatok vizsgálatokra, költhetem az ezreket a tesztre, és évekig semmi nem fog történni. Hát szerencsére nem így lett.

Drukkolok, hogy neked is hamar összejöjjön! :)

12 hkm.

2019. máj. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Mi is megszakításos módszert választottuk, mondván, hogy ha terhes leszek akkor is megtartjuk, szóval nem lett volna gáz ha terhes lettem volna. Amikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, akkor már az első aktusnál teherbe is estem. Bár nem tervezzünk második babát, de újra megszakításos módszer van, és ha mondjuk terhes lennék nem lenne baj, akkor lesz testvér. De már 8 éve, hogy megszakítással védekezem, nem esem teherbe. Szerintem ahogy abbahagynám, és végig menne az aktus újra terhes lennék.
2019. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ugyanígy vagyunk mi is ezzel. :) Szuper,gratulálok. :)
2019. máj. 21. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Én hoztam a "tankönyvi" átlagot a 3, illetve 4 hónappal
2019. máj. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hüvelygolyó volt akkoriba. Megszakítást is alkalmaztuk.

Nem akkor lettem terhes. Abbahagytuk mindkét módszert. Kb 3 hónap múlva.

Igazándiból, becsúszott....

Csípem a reklámba mikor azt mondja : a megszakításnál is lehet terhesség..

Úgy látom az eddigi írás nem ezt igazolja.

2019. máj. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!