Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem fáj a mellem ovu...

Miért nem fáj a mellem ovu után, mikor mindig szokott?

Figyelt kérdés
Sziasztok,a segítségeteket kérném. Minden ovu után 1-2 nappal elkezd fájni a mellem,amíg meg nem jön. Elméletileg egy hete volt ovum,de azóta se érzem hogy fájna, feszülne,még egy picit sem. Lehet attól hogy cisztám van? Vagy azt jelzi, hogy nem is volt ovu? Kérlek segítsetek, köszönöm.

2019. máj. 21. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az ösztrogén és a progeszteron-szinted nincs egyensúlyban. Nekem ovuláció előtt (hőmérőzök) két nappal kezd el fájni egészen a menstruációig, de volt olyan, hogy nem éreztem, mégis megtörtént az ovuláció. Ennyiből szerintem nem lehet megmondani.
2019. máj. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Tehát attól lehetett ovu hogy most nem fáj. Mondjuk éreztem ovus fájdalmat, plusz a termékeny nyákot több napig, csak fura hogy most nem fáj.
2019. máj. 21. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen, szerintem több dologtól függhet.Nekem sem fáj most, pedig általában szokott.
2019. máj. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, és van még valami szokásos vagy szokatlan tüneted?
2019. máj. 23. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!