Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13 éves vagyok. Anyánk 15...

13 éves vagyok. Anyánk 15 évesen jött meg de már kb.2 éve nő a mellem, szőrös vagyok, izzadok és az elmúlt kb.1 hétben a hüvelyváladékom sokkal erősebb lett mint szokott. mikor jön meg?

Figyelt kérdés
Mikor jön meg???

2014. dec. 8. 20:25
 1/10 A kérdező kommentje:
És májusba 3 júliusba pedig 5 napig jött ilyen barna.
2014. dec. 8. 20:26
 2/10 Huni6131 ***** válasza:
Ezek mind természetes dolgok, közeleg, jó lesz ha nem ér meglepetés.
2014. dec. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nemsokára. De ne várd, majd visszasírod még a menzesz nélküli korszakot, amikor úgy görcsölsz, hogy majd megőrülsz, amikor nem tudsz enni, mert már a kaja gndolatától is hányingered van... Na, meg amikor felállsz egy sulióra után és elindul a zuhatag lefelé... "Mesés" érzés.
2014. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
31%
Hát ha már öt napig volt barnás akkor már megjött. Nekem kb.két alkalommal volt hogy ilyen barnás volt, de utána már vérzett. Nem mindekinek vérzik elsőre. Kell egy-két év, hogy a test megszokja a feladatát. :D remélem tudtam segíteni! :) 13/L
2014. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a barnás volt az első. De tényleg ne várd, lesz idő amikor mindent megadnál, ha nem jönne meg. Persze nem arra gondolok amikor esélyes egy gyerek.
2014. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2014. dec. 9. 17:44
 7/10 A kérdező kommentje:
De hogy jöhetett meg mikor még soha nem volt véres? És júliusba volt az első ilyen barna, akkor azóta miért nem jön semmi? És nektek mennyi az a nem soká?
2014. dec. 9. 17:45
 8/10 anonim ***** válasza:

Eze ne problemazz! A szervezeted tudja magatol mit es mikor kell csinalnia. Inkabb elvezd ki es ne gorcsolj rajta! Ha nagyon zavvar a dolog akkor menjetek el anyukaddal gyermeknogyogyaszhoz, o minden kdrdesedre tud es fog is valaszolni. Valamint ki is vizsgal, ha valami servi bajod van akkor kikezel.

Ezek a kerdesek pont olyanok, mintha az 5-os lotto nyero szamait kerdezned. Itt senki nem fogja tudni, hogy miert mukodik igy a tested, max mindenki csak talalgat.

2014. dec. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

anyukád elős menzesze nem befolyásolja a tiédet,bár elég későn jött meg neki anno.


Simán bármikor megjöhet a mensid.Ma már igen sok lánynak 11-12 évesen jön meg,szinte akinek 13 éves kora után az már kicsit későn érő.

Hiszen azt mondják a lányok hamarabb érnek mint a fiúk és bizony 13 éves fiúnak ha elég magas és nem fejlettlenke akkor már van spermája.


Anyunak nálunk 13 évesen jött meg és 58 éves,nekem 11 évesen jött meg.

Az osztályból,pedig fiatal felnőtt vagyok már mindenkinek 11,5 és 12,5 éves korára már meg volt,csak két csaj marad ki egyik cukros volt,a másik nagyon fejlettlen.


Hát a mellem 8,5 évesen már kicsit elkezdett megduzzadni,tehát tök lapos már nem volt,de az is 3 oszály vége fele mindenkinek duzzadt volt,topont keresztül lehetet látni,nem nagy melleket kell elkézelni,de nem voltunk már laposak.

És nem lettem nagy mellű.

2014. dec. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

11 évesen jött meg,nekem először ilyen naracssárgás volt,majd átment barnába,de egy fél óra alatt,a mamámnál jött meg,kisétáltam kértem betétet és szépen beraktam,kb egy óra múlva már vér színű volt az egész.


Minden hónapban rendszeresen jött meg,csak sokáig tartott 10-12 napig is,nem nagy mennyiség volt,és mivel a mensi elő napjától kell 21-28 napot számolni mert kb így jön meg következőleg így volt amikor úgy jött ki hogy egy hónapban akár kétszer is tehát ha megjött október 1 akkor rá 21-28 napra ismét megjött,tehát lehet hogy október 27.-én ismét meg volt.


Az első pár évben össze-vissza is megjöhet és ki is maradozhat akár.

2014. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!