Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a problémám?

Mi lehet a problémám?

Figyelt kérdés
Kevesebb, mint egy éve élek szexuális életet, utána egyből elkezdtem fogamzásgátló tablettát szedni. Rá egy hónapra olyan súlyosan begyulladt a húgyhólyagom, hogy ügyeletre kellett velem rohanni. Azóta folyamatosan meg vagyok fázva, valamint égető érzést érzek a hüvely bemenetnél mind pisilések, fürdés, szex után, de sokszor csak "indokolatlanul" jelentkezik. Van, hogy egy-két napig semmit nem érzek, van, hogy annyira csíp, hogy nem bírok moccanni sem. A szüleim nem szeretnének nőgyógyászhoz vinni... mondván semmi bajom. Próbáltam szedni gyulladáscsökkentő tablettákat (pl: Cataflam) és felfázás elleni teákat, gyógyszereket, fürdőt is próbáltam, mindhiába.
2019. máj. 21. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondd meg a szüleidnek, hogy ők ezt látatlanba nem tudják megállapítani, hogy nincs semmi bajod. Te érzed, neked kellemetlen, nehogy már megtagadják tőled, hogy orvoshoz mehess. Hány éves vagy? Én 17 évesen voltam először nőgyógyásznál. Nem tudom hol laksz, de gondolom nálatok is van ifjúsági nőgyógyászati ambulancia. Oda nem kellett időpontot kérni, viszont sokat kellett várni. Ha ide mész, nem biztos, hogy kényelmes lesz első alkalomnak, mert sokan vannak, futószalag az egész, de ez a leggyorsabb. Kérhetsz időpontot is nőgyógyászati szakrendelésre, tapasztalatom szerint ez egy fokkal jobb. Én a MÁV rendelőbe szoktam járni, mert ott csak az orvos van és egy asszisztens, senki más. Ha szüleid nem segítenek, menj el egyedül nyugodtan, vagy kérd meg egy barátnődet vagy akár a barátodat is. Sok fiú szívesen elkíséri a barátnőjét. Ne szenvedj tovább vele kérlek.
2019. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már szexelsz, akkor ne a szüleidtől várd, hogy orvoshoz cityének. Kérj időpontot, aztán menj. A felfázás egyébként szerintem nem függ össze a fogamzásgátló tablettával. Szedj tőzegáfonya kapszulát, és igyál medveszőlő teát, nekem ez a kettő mindig segített. Illetve szex után mindig rögtön menj pisilni. A felfázás egy húgyúti fertőzés, nászutas betegségnek is hívják. Keress rá a neten.
2019. máj. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A felfazas reszevel a haziorvosodhoz is eltudsz menni.Az egeto erzes azert lehet,mert gyulladasba van a huvelyed vsz valami fertozes miatt.Ha a holyaggyulladasra kaptal antibiotikumot az okozhatott huvelygombat.Vannak ra venynelkuli szerek.Kezeles utan majd hasznalj valami flora helyreallitot.Pl gynoflor,vagilact.De az lenne a legjobb,ha latna orvos,mert mas bajod is lehet.Es a baratodnak is elkellene mennie orvoshoz,nehogy visszafertozzon.A pasik alltalaba tunetmentesek.
2019. máj. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos, ez lehet bakteriális fertőzés, amit ki kell kezelni akár antibiotikumokkal.
2019. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!