Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon problémám van?

Hormon problémám van?

Figyelt kérdés
Most vagyok 17eves és nem jött meg a menstruációm, anyukám 13evesen már menstruált. Nagyon félek, tényleg már minden bajom van.. Hullik a hajam, tele vagyok pattanassal, undorító borom van. Alapból utalom ahogy kinézek és még ezek a tünetek is. Nem hogy ronda vagyok még egészségtelen is? Tehetetlen vagyok, tudom orvoshoz kéne mennem de azt sem tudom hol kezdjem? Ilyenkor melyik rendolebe kell mennem? Legszívesebben öngyilkos lennék annyira utalom már magam. Foglalkoznék ezer más dologgal mint a kinézet meg az egészség de ezek miatt semmire nincs időm. Szeretnék jól tanulni de így nem tudom önmagamat adni, belenezek a tükörbe és undorodom magamtól.. Nem kérem hogy szép legyek de legalább átlagos,de az is elég lenne ha egészséges lennék. Ha kiderul hogy hormon problémám van, a tünetek megszunnek? Vagy örökre együtt kell éljek ezzel?

2018. szept. 3. 19:16
 1/7 A kérdező kommentje:

Még annyit elfelejtettem írni, hogy elég vékony vagyok inkább csak a hasamra hizok és nagyon durván szorosodom.. 😥

Annyira utalom magam.

Nogyogyaghoz is kéne menni a menzesz miatt mert még ugye nincs de így sehogy nem merek, kimozdulni utalok a házból.

2018. szept. 3. 19:22
 2/7 Szilar1996 válasza:
A tünetek alapján tényleg hormon problémának tünik. Amit tehetsz az az hogy ezt mind elmondod az anyukuádnak. És mielőbb elmentek egy nőgyógyászhoz, sajnos nem ismerek nőgyógyászokat de anyukád biztos ismer valakit. Hidd el minden rendben lesz!
2018. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Endokinologiara nem lehetne eljussak, a nőgyógyászatra egyáltalán nem szeretnék menni.
2018. szept. 3. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem nőgyógyászhoz kell menni, ha em endokrinológushoz. Kérj időpontot minél hamarabb.
2018. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oda kötelező beutalo?
2018. szept. 3. 21:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Háziorvos megírja.
2018. szept. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Magától nem lesz jobb csak rosszabb, a hormonzavart kezelni Kell! Irány a körzeti, majd ő tovább küld vizsgálatokra.
2018. szept. 6. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!