Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb műtét után együttlét?

Méhszájseb műtét után együttlét?

Figyelt kérdés

Égetéssel történt a dolog, a doki azt mondta 4 hétig ne legyen együttlét, lejárt az együttlét plusz még pár nap, mikor a párommal próbálkoztunk, de eléggé véreztem így abbahagytuk. Azóta (pár napja) van egy kis vérzésem. Menstruáció nem lehet. Ilyenkor mi a teendő? Meddig várjunk?

Dokihoz fordulnék elsősorban, de csak másfél hónap múlva tud fogadni, nincs szabad időpont...

Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. máj. 28. 23:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondtad nekik hogy műtét után vagy?

Én amúgy nem értem itt mindig mondják hogy csak ennyi meg annyi idő utánra van időpont. Engem vizsgálatra is egyből beengedtek mikor baj volt (azért két órát ültem a váróban), műtét utáni kontrollnál se tudtak idöpontot adni, de közölték menjek be és max várok.

Most is azt mondta az orvos hogy ha nem kapok idöpontot várok, mint legutóbb. (Sima vizsgálat)

Akkor hogy van az hogy azoknak akiknek tényleg baja van várni kell?

De am ha nem áll el a vérzés be kéne hogy engedjenek soron kívül.

2019. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!