Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi zavarhatta meg a megvonásos...

Mi zavarhatta meg a megvonásos vérzést?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár éve fogamzásgátlót szedek. Az elsőt leváltottam, mert egy év után nem úgy hatott, egyre több mellékhatása jelentkezett. Ekkor kaptam meg a Mirabella nevű fogamzásgátlót. 3 hónapig szedtem, majd mikor mentem íratni a következő 3 havit, azt mondták a gyógyszertárban, hogy már nem forgalmazzák ezt a gyógyszert, de helyette meg tudják rendelni a harmonett-et, ami teljes egészében megegyezik a Mirabellával. Természetesen nem tudtam elmenni sehova, megnézni, hogy esetleg máshol forgalmazzák-e. Ekkor azt írták ki, félig probléma mentes volt az a 3 hónap, amíg azt szedtem... Folyamatosan görcsölt a hasam a vérzés napjai alatt, ami összesen 4 nap volt. Még a görcsoldók sem hatottak, pedig a Mirabella idején nem volt ilyen probléma. Bementem egy másik gyógyszertárba, ott azt mondták, hogy nyugodtan vissza válthatok a Mirabella nevű gyógyszerre, mert teljesen megegyezik a Harmonett-el, így nem okozhat problémát, ott mindig kapható. Természetesen több helyről azt az infót kaptam, hogy tényleg teljesen ugyanaz, tehát olyan, mintha ugyanazt szedném tovább, orvos is megerősített, mert a fő cél a vérzésnél jelentkező görcs megszüntetése volt. Most tartok ismét a Mirabella 2. havi levélnél. Ugyan nem görcsölök, viszont 2 napja múlt el, tegnap az ég adta világon semmi sem volt, ma reggel ismét arra keltem, hogy jelentkezett a megvonásos vérzés. Összezavarodott volna? Befog majd állni? Vagy mi lehet a probléma?
2019. máj. 30. 11:33
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!