Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jangee tablettát szedhetem...

Jangee tablettát szedhetem kihagyás nélkül?

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve szedem ezt a fogamzásgátlót, eddig talán kétszer "csúsztattam" a menstruációmat. Idén nyáron sajnos nagyon sok fontos eseményen kell ottlegyek, és nem verhet le a lábamról az ezzel járó hasgörcs, stb.

Ha 3 levél tablettát végigszedek kihagyás nélkül, csak utána tartom meg egy egyhetes menstruációs szünetet, lehet bármi bajom?



2019. máj. 30. 18:16
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

Lehet, jó eséllyel befog kavarni nagyon, gyűjts be egy rakat görcsoldót és szerezz melegvizes palackot (ha meg úszni akarsz tampon)

Vagy kockáztasd az egészséged :)

2019. máj. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A legújabb guideline-ok szerint a hagyományos 21 nap gyógyszer + 7 nap kihagyásnak nincs semmilyen előnye a folyamatos fogamzásgátló szedéssel szemben, sőt ez utóbbi módszer vagy a kihagyás 4 naposra rövidítése csökkentheti a fogamzásgátló melletti teherbe esés valószínűségét.


Ebből kifolyólag nyugodtan szedheted akár 3 hónapig kihagyás nélkül, azonban pecsételő vérzés előfordulhat.


Mindemellett azt javaslom, hogy beszelj a nőgyógyászoddal, hogy ő mit gondol erről.

2019. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!