Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyno pevaryl hüvelykúpból...

Gyno pevaryl hüvelykúpból hány db-öt használjak hogy elmuljon a hüvely gomba?

Figyelt kérdés

Tisztán emlekszem hogy az orvos azt mondta hogy “elég 3 db kúp belőle “

De a recepten két doboz kúp volt És most ez eléggé megtévesztett

Vagy hívjam fel a rendelőt?



2019. máj. 30. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
75%

Lehet hogy egyszerre értette :D


Jó persze, igazad van! Izléstelen, troll válasz, elrondom vele az amúgy méltán komoly kérdésed. ...de elvileg mondta az orvos az adagot. Eleve 3 kúp van egy dobozban. Van betegtájékoztató is, ami ezen része így szól: "A készítmény szokásos adagja: 3 egymást követő napon, lefekvéskor fekvő helyzetben 1 hüvelykúpot kell felvezetni a hüvely hátsó faláig, amilyen magasan csak lehet. Utána célszerű 10-15 percig háton fekve maradni. Ez idő alatt a hüvelykúp elfolyósodik és eloszlik a hüvely belső felületén. " 2 doboz? biztos azért, ha egy kúra nem lenne elég

...és mindez a Te kezedben van, veled történik. Pasi vagyok, most hallok erről a szerről először, mégis 2 perc volt megnézni

2019. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nyilván nem olvastad el a kérdést rendesen

Azt mondta a doki hogy 3 kúp elég

Viszont a recepten 2 doboznyi van ami 6 db

És egyáltalán nem mindegy hogy 3 vagy 6 ot használjak


Valamint nőkhöz címeztem a kérdésem akik használtak már ilyet , Kivéve ha Nőgyógyász vagy de azt igen kétlem

2019. máj. 30. 18:56
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Első 3 nap eltolod az első dobozt. Kihagysz 1-2 napot, ha nem szünt meg a panasz, ráismételsz, ennyi. Nem bonyolult. Megelőlegezte a doki, hogy vélhetőleg elég az első 3, de ha mégse, nem kell visszamenni

...de hívd fel

2019. máj. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is 2 dobozzal írt fel, azt mondta biztosabb a 6 db mint a 3. Nyugodtan felhasználhatod mindet.
2019. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És nem kell kihagynod egy napot se, nyugodtan elhasználhatod 6 egymást követő napon, én is úgy csináltam. Aztán 6 gynoflor (hüvelyflóra visszaállító), nem tudom azt is vettél-e.
2019. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat

Igen vettem gynodlort is

Csak nyilván örülnek nagyon ha 3 elég lenne mert ez a sok kúp már elegem van belőle :(

2019. máj. 30. 19:43
 7/9 A kérdező kommentje:

Ha mondjuk a 3. Kúp után megszűnnek a panaszaim egyébként

Pénteken használom el a harmadik kupot akkor szombaton már tegyem is fel a gynoflor ph helyreallitot?

2019. máj. 30. 19:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben elhasználnám mind a 6-ot, mert a végén még kiújul pár hét után a hüvelygombád, aztán megint szenvedhetsz a kúpokkal. Sajnos nagyon makacs ez a fertőzés, én 1 éve küzdök vele.
2019. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hat akkor megfogadom a tanácsot inkább elhasználom
2019. máj. 30. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!