Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek mennyire normális dolgok?

Ezek mennyire normális dolgok?

Figyelt kérdés

Több minden is van.

1. A menstruaciom egy ideje(kb 1 eve) csak 2-3 napig tart, semmim nem faj, esetleg egy kicsit a hasam, es ennyi. nem tudom, hogy rendszeres-e, nem vezetem, de ahogy emlekszem, nem. regen 5-7 napig is eltartott, es fajt a hasam rendesen. ez normalis, hogy igy megvaltozott, ilyen hirtelen?

2. A melleim nem egyformak. Marmint, tudom, hogy sok embernek nem egyforma, viszont nekem az egyik, nagyobb mint a masim, es az egesz mellbimbo, meg a korulotte levo szines resz(nem jut eszembe a neve) is sokkal nagyobb, mint a masikon. Hanyok magamtol, ha meglatom a tukorben magam... Van ra esely, hogy ez meg valtozzon? (18 alatti vagyok)



2019. máj. 30. 23:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Normális. A vérzést vezesd. Praktikus lenne tudni, hogy hány naposak a ciklusaid.
2019. máj. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!