Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől érezhetek csípő érzést...

Mitől érezhetek csípő érzést a húgycsövembe?

Figyelt kérdés
Időnként elő jön hogy csípő érzés van a húgycsövembe ha elmegyek wc-re pisilés közben nem csíp utána megmarad az érzés,tart 1-2 órát aztan3 elmúlik és vagy vissza jön vagy nem.Legutóbb tavaj volt ilyen ,most újra előjött.Orvosnál voltam felfázással kezelt,bár szerintem ez nem az,voltam már felfázva nem ilyen volt.Ez elő jön ott fáj,nem véres a vizeletem nem faj a derekam alhasam sem,semmi más panaszom nincs.Ha valaki tud segítsen jó lenne már tudni mi okozhatja félek nehogy valami komoly baj legyen.Lehet nem is a háziorvoshoz kellene mennem ezzel a panasszal,ugyhogy3 ha valakinek volt már ilyen írjon merre induljak,mitől volt ez.
2019. jún. 1. 08:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Két fő irány van, egyik kezdődő felfázás (akkor érzed a többi tünetet ha súlyosbodik, ezért értelemszerűen a doki nem akarta megvárni( kettő, szexuális úton terjedő fertőzés de ennek ellentmond h nem súlyosbodik plusz más tünet nincs.
2019. jún. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Urológushoz menjél, ne a háziorvoshoz.
2019. jún. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A felfázás így kezdődik általában, az e.colit nem igazán lehet kiirtani onnan
2019. jún. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos,vesekő vagy homok.
2019. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!