Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elmehetek így nőgyógyászhoz?

Elmehetek így nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Együtt voltam a barátommal amikoris kiszakadt a gumi, amit csak a végén vettünk észre. 72 órás tablettát nem szerettem volna bevenni, mert már volt ilyen baleset és vettem be, a szervezetemnek nem lett volna jó még egy.

a menstruációm késett egy hetet, ami ugyan másoknál normális, nálam szokatlan mert sosem szokott késni.

ma megjött, de fura barnás színű, erős alhasi fájdalommal jött, ami megintcsak szokatlan mert sosem fájt a hasam ha megvolt.

Utánaolvastam, és azt láttam, hogy ezek a méhen kívüli terhesség jelei is lehetnek.

Kicsit parás vagyok, lehet csak bebeszélem magamnak, de inkább elmennék dokihoz.A kérdés, hogy így holnap elmehetek nőgyógyászhoz, attól hogy "megvan", neki nem lesz ez probléma, megvizsgál?



2019. jún. 4. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
ha méhen kívülire gyanakodsz, akkor AZONNAL menj! bele is halhatsz!!!
2019. jún. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért egy tesztet nem ártana lőni előtte.
2019. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Andi80018 ***** válasza:
Szerintem semmi bajod, valószínű a stressz miatt késett, és ezért is volt fájdalmasabb. Amikor vége a ciklusnak, azért menj el dokihoz, biztos, ami biztos. De ne aggódj, szerintem nincs semmi gond.
2019. jún. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk mi lenne, ha felesleges parázás meg felesleges orvoshoz rohangálás helyett csinálnál egy tesztet?

Ugyanis az orvos sem a méhen belüli, sem a méhen kívüli terhességet nem látja 6. hét előtt....

Ha meg nem tudjátok használni a gumit, akkor keressetek más védekezési módot...

2019. jún. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szaladj el tesztért!
2019. jún. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!