Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Maximum meddig késhet a...

Maximum meddig késhet a menstruáció egy mindjárt 16 éves lánynál?

Figyelt kérdés

17 eves srac vagyok es lefekudtem a baratnommel. vedekeztunk persze.a baratnomnek 3-4 napja kesik a menstruacioja,es max meddig keshet?nagyon paras vagyok.

Es ha netalantan teherbe esett, akkor mit tehetunk?johet az abortusz?


2007. dec. 7. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Ez nagyon sok mindentől függ. Ha neki ez volt az első akkor ezért is késhet, mert ez a lányok életében egy nagyon fontos dolog, ami lelkileg "megviseli". Akkor is ha nem volt rossz az élmény. Szerintem azért vegyetek egy tesztet, reggel csinálja meg az első vizeletből. Ez biztosan meg fog nyugtatni, mert ha védekeztetek akkor negatív lesz
2007. dec. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Ne ess kétségbe, ha védekeztetek, minimális az esélye. Késhet akár egy hetet is vagy többet, de a saját ciklusát neki kell ismernie, mennyire szokott rendszeres lenni, és az is számít, milyen rendszeres a szexuális élete. Nyugi, mindenre van megoldás! A biztonság kedvéért ez is itt van [link]
2007. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Amikor én elvesztettem a szüzességem,már rendesen beállt ciklusom volt,és két hetet késett.Vegyetek egy terhességi tesztet,és csináljátok meg.Néhány perc alatt szinte biztos eredményt kaptok.

Ha jön a baba,akkor el kell menni nőgyógyászhoz,meg elmondani anyunak és apunak,h mi történt,és közösen meghozni a döntést.Mivel nem vagytok még 18 évesek így nélkülük úgysem döthetnétek a dologban.

2007. dec. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
39%

nyugi, szerintem tuti nem lesz gyerek, várjatok még azzal a terhességi tesztel, mer nagyon sokszor előfordul h késik, ne parázzááá :)

nagyon korai szerintem itt abortuszról beszélni.

3-4 nap az még semmi

2007. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

NAgyon okosak vagytok , hogy védekeztetek! Kérlek, mindenkinek mondjátok el, hogy így kell!!!

Ne féljetek, nem hiszem, hogy baba lenne.

Ilyen korban még nem biztos, hogy rendszeres a ciklus, de ezt barátnődnek kell tudni.

És igen, az szex megzavarhatja a ciklust, ezért is késhet. De ha vesztek egy tesztet, jól ovlassátok el a használati utasítást és csináljátok meg, megnyugtatásra adhat okot. De a nőgyógyász is segíthet, nem kell szégyellni elmenni.

Én azt javaslom hoogy ha tartós kapcsolatban éltek, a fogamzásgátló biztosabb módszer.

2007. dec. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
en mindjart 17 eves lany vagyok,es enis sokszor jarok igy,h kesik,akar 2 hetet is,persze mi is vedekezunk a baratommal,tudom h ez akkoris paras idoszak:-SS...de nem lesz gond;) amugy epp mostis ezzel biztatom enis magam:)) :-s
2009. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!