Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyit késhet a menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit késhet a menstruáció maximum?

Figyelt kérdés
ha voltam fiúval de utána megjött rendesen.hétfőn voltam fiúval és akkor kellett volna megjönnie de még mindig semmi.csak fájt a hasam és sokat ettem mint mielőtt meg szokott jönni.szerintetek baj lehet?
2010. aug. 27. 20:18
 1/7 anonim ***** válasza:

ki tudja.

talán a stressz miatt késik a mensid, talán a baba miatt. megsúgom így gép mögül nem látunk a méhedbe.

szóval legközelebb védekezzetek.

2010. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9 hónapot mondjuk.
2010. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem értem... először azt írod hogy megjött, utána meg nem? Vagy az régebbi eset volt?

Ha rendesen védekeztetek(óvszer,tabletta,stb.)és helyesen lett használva akkor nem lehetsz terhes. Egyébként meg késhet a menses bármitől. De a részleteket előbb tudni kéne h válaszoljak rendesen :)

2010. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha az elejébe vagy akkor majdnem fél évet is
2010. aug. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem meg most is ossze vissza jon. van hogy egy honapot kimarad. fium is van es terhes se vagyok. nyugi. amugy egy teszt nem artna
2010. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem meg most is ossze vissza jon. van hogy egy honapot kimarad es lassan 20leszek. fium is van es terhes se vagyok. nyugi. amugy egy teszt nem artna
2010. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
rendesen védekeztünk
2010. aug. 27. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!