Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, ha nagyon...

Mit csináljak, ha nagyon viszket a vaginám körül?

Figyelt kérdés
Valószínűleg gombás fertőzésem lehet (tekintve, hogy szexuális úton terjedő betegségem biztos, hogy nincs), és persze el fogok menni orvoshoz, de nem tudom, hogy addig mit csinálhatnék. Annyira viszketnek a kisajkaim (plusz a csiklóm környéke), hogy nem tudok tőle elaludni. Van valami tippetek, ami ideiglenesen segíthet, amíg eljutok orvoshoz?
2019. jún. 7. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Allergiagyógyszer pl. loratadin segít a viszketésen, mint panaszon. Canesten hüvelykúp is jó lehet, recept nélkül kapható.
2019. jún. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Canesten combi, 3 nap múlva tényleg semmi bajom nem volt :) Sőt már első nap jobb lett, ráadásul már kapható olyan is, amiben csak egy db kúp van, nem kell 3 napig használni.
2019. jún. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos hüvelykúpot nem tudok használni, vaginizmusom van :(
2019. jún. 8. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:
szájon át szedett gyógyszer is szóba jön, de az receptes. pl. Mycosist 150 mg caps
2019. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma már kezd jobb lenni, még aludni is tudtam :D Tegnap vettem Canestent, lehet, hogy az kezd hatni.
2019. jún. 9. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!