Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacio elore hozatala?...

Menstruacio elore hozatala? Hogy lenne jobb? Csak par nap.

Figyelt kérdés

Megyunk nyalarni 30.an tengerpartra.

Nekem elmeletileg 28.an jon meg de neha kesik 1-2 napot.

Szerintetek ha ilyen hazi dolgokkal pl teak melegvizes furdo megprobalom par nappal elorebb hozni a menstruaciom az hatasos lehet h ne jojjon meg akkor?

Vagy ti ilyenkor mit csinaltok?


2019. jún. 8. 12:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél bőven tampont magaddal, ne akarj a mensibe bezavarni mert lehet rosszabb lesz :( Én is hasonlóan jártam.
2019. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom tampon de meg nem hasznaltam meg fiatalnak erzem magam hozza.
2019. jún. 8. 12:10
 3/9 A kérdező kommentje:
De azert koszi :)
2019. jún. 8. 12:11
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? A minit már nyugodtan kipróbálhatod.
2019. jún. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem igazán használ semmi, főleg ha külön ráparázol. Nekem nyaralásnál mikor így ráizgultam volt, hogy simán ahogy elmúlt, 10 nap múlva újra megjött (2 hetet voltunk el...).

Pont emiatt egyébként én nyaraláson használtam először tampont életemben. És azóta volt még jópár ilyen alkalom :)

2019. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tamponnal lenne a legjobb.
2019. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél tampont. Megtanulod használni. A tampon használata nincs korhoz kötve. Az ilyen praktikák nem működnek, max véletlen, ha tényleg változik a ciklus.
2019. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak fogamzásgátló szedésével lehet tologatni, illetve előbbre hozni a vérzés időpontját. Vigyél magaddal betétet, tampont. Próbálkozz otthon a tampon felhelyezésével, van hozzá a dobozban útmutató is.
2019. jún. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitsegeket.
2019. jún. 9. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!