Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a jobb oldalam...

Nagyon fáj a jobb oldalam alig bírok ki kelni az ágyból? Menstruáció előjele, megfázás vagy mi lehet? 25N

Figyelt kérdés
6.án volt meg utoljára a menzeszem. A ciklusaim hol 30-32 napos, legutóbb viszont 22napra jött meg, hosszú pecsételős időszakkal megtoldva előtte és utána is. De végül is nem szenvedtem annyira vele, mert kivételesen nem görcsöltem annyira és 2napig véreztem csak. Most meg a jobb oldalam tragédia. Vendégek jönnek csütörtökön, rengeteg teendőm van amit még kell csinálnom, de kétségbe vagyok esve:/ Gondolom hogy jól jönne egy kivizsgálás, a rendszertelen menzesz végett, mert pl a mellem a ciklus elejétől a végéig érzék szokott lenni. Mi lehet a baj, vagy házilag tehetek valamit? Pisilni nem járok többször mint máskor, de a napi 2l vizet minimum, mindenképp meg iszom.

2014. szept. 30. 12:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Annyi minden miatt lehet. Nekem hasonló tünetek voltak és kiderült ciszta miatt volt. El kell menni orvoshoz.
2014. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!